Facebook Google+ Twitter

Napad na drodze - łup to 140 tys. zł

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2006-08-16 19:55

Pomorska policja poszukuje trzech bandytów, którzy dziś po południu, na trasie Kartuzy-Kościerzyna napadli na obywatelkę Francji i zrabowali jej ponad 36 tys. euro.

Około godz. 14.30 42-letniej Francuzce, jadącej fiatem croma, zajechał drogę szary samochód. Wyskoczyło z niego trzech potężnie zbudowanych mężczyzn w kominiarkach. Wybili szybę w aucie kobiety i zażądali oddania torebki i pieniędzy. Nie jest wykluczone, że napastnicy byli uzbrojeni. Choć policja jest ostrożna w jednoznacznym stwierdzeniu, czy posiadali broń, to kobieta uważa, że bandyci grozili jej przedmiotami przypominającymi pistolety.

Zdaniem policji, Francuzka była najprawdopodobniej obserwowana przez napastników, którzy w momencie napadu świetnie wiedzieli, że posiada przy sobie tak dużą kwotę. Kobieta godzinę wcześniej odebrała bowiem ponad 140 tys. złotych z jednej z gdyńskich firm. Kwota została wypłacona w euro. Francuzka jechała z pieniędzmi do Gorzowa Wielkopolskiego.

Pomimo natychmiastowej blokady dróg policji nie udało się złapać napastników od razu po napadzie. Na razie funkcjonariusze nie chcą udzielać więcej informacji na temat kradzieży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.