Facebook Google+ Twitter

Napad na SKOK w Sieradzu

Dziś około godz. 16.57 nieznany sprawca dokonał napadu na Wielkopolską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo - Kredytową.

Miejsce napadu / Fot. Piotr AndrzejakJak poinformował mnie rzecznik prasowy sieradzkiej policji asp. Paweł Chojnowski, napadu dokonał mężczyzna w wieku 25-35 lat, wzrostu około 170cm, misiowatej budowy ciała, włosy ciemny blond krótko ścięte. Sprawca wszedł do pomieszczenia WSKOK Skok, przedmiotem przypominającym broń sterroryzował obsługę i skradł kasetki z pieniędzmi.

Obecnie pracownicy wraz z technikami policyjnymi ustalają, jaka kwotę skradł napastnik. Na miejscu pracują policyjni technicy, aby zabezpieczyć wszystkie ślady, jakie mógł zostawić napastnik. Na terenie miasta i powiatu wszystkie siły policyjne próbują ustalić sprawcę napadu. Jak udało mi się ustalić z nieoficjalnych źródeł, sprawca mógł skraść kwotę około 80 tys. zł. Sprawcy za dokonanie napadu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W wielu mniejszych miejscowościach policja ma się dobrze i wielu ludzi zazdrości takiej pracy np w Libiążu [małopolska] tam to złodzieje i nieletni przestępcy czują się bezkarnie znają zwyczaje policjantów i ich znikomą aktywność wykorzystują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekaw jestem czy go złapią... Miejmy taką nadzieję... Czas pokaże... Może teraz mówią, że zrobią wszystko żeby go złapać a w rzeczywistości później umorzą śledztwo z braku dowodów... Niech się postarają... Kiedyś w nocy była potrzebna Policja to zanim oni przyjechali to minęło co najmniej 30 min... Człowieka zdążyliby zabić a ich by jeszcze nie było... A później się dziwnie tłumaczyli... Nie na darmo płacę podatki... Płacę, żeby chronili moje zdrowie i życie a nie płacę za ich opieszałość...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To w weekend się zabawi.. i szybciej go złapią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.