Facebook Google+ Twitter

Napadł na policjanta

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie ugodzenia nożem policjanta, do którego doszło w nocy 15 czerwca 2017 roku na alei Jana Pawła II w Tarnowie w rejonie stacji paliw.

 / Fot. Archiwum KMP TarnówTarnowska Policja prezentuje zdjęcia z monitoringu miejskiego przedstawiające wizerunek sprawcy napadu na  / Fot. Archiwum KMP Tarnówpolicjanta.

Mężczyzna w wieku około 20 lat, średniej budowy ciała, wzrostu 165-175 cm, twarz okrągła, włosy krótkie lub łysy.

Był ubrany w bluzę koloru szarego z ściągaczem, zapinaną z przodu, prawdopodobnie z kapturem, spodnie typu  / Fot. Archiwum KMP Tarnówdżinsowe do kolan z bliżej nieokreślonym logiem-znaczkiem na prawej dolnej części nogawki, koloru niebieskiego, podkoszulek w kolorze szarym, czapka z daszkiem typu fullcap, koloru ciemnego, z napisem „SOX”, buty biało czarne typu sportowego z wystającym dużym językiem.

Posiadał plecak sportowy z dużym logiem m-ki „PUMA” na tylnej kieszeni (tzw. Big Cat). Poruszał się na rowerze koloru czerwonego marki prawdopodobnie ROMET.

 / Fot. Archiwum KMP TarnówOsoby posiadające informacje w tej sprawie lub rozpoznające osobę ze zdjęcia proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer telefonu 14 628 1355.

Telefon alarmowy 997 lub 112.

Policja zapewnia anonimowość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.