Facebook Google+ Twitter

Napaść na kolędników

W Radzyniu Podlaskim (woj. lubelskie) 25 grudnia dwóch niastolatków napadło na kolędników. Zabierali im... osiem złotych.

Dwóch nastolatków, podejrzanych jest o to, że grożąc pobiciem zabrali pieniądze kolędującym w Radzyniu Podlaskim chłopcom. Wydarzenie to miało miejsce 25 grudnia.

Kolędnicy - czterej chłopcy w wieku 12 i 13 lat - chodzili w czwartek wieczorem po mieszkaniach w Radzyniu Podlaskim. Na ul. Sitkowskiego zaatakowało ich dwóch młodych mężczyzn. "Kolędnicy dali napastnikom osiem złotych, które uzbierali podczas kolędowania" - poinformowała Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci wspólnie z poszkodowanymi spenetrowali ulice Radzynia Podlaskiego. - Chłopcy rozpoznali napastników, mieli oni 16 i 17 lat. Obaj byli nietrzeźwi.

Starszy z napastników trafił do policyjnego aresztu i prawdopodobnie usłyszy zarzut wymuszenia rozbójniczego, za co grozi kara do 10 lat więzienia. Natomiast 16-latek został przekazany pod opiekę matce, jego sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło:
interia.pl
o2.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.