Facebook Google+ Twitter

Napieralski: Córki wspierają mnie w kampanii, mam się tym nie chwalić?

W wywiadzie dla Onet.pl Grzegorz Napieralski nazwał skandalem atak na jego córki, które wspierają go w kampanii. Mówi też o swoim kontrkandydacie w Szczecinie - Bartoszu Arłukowiczu i chwali ministra w rządzie Donalda Tuska.

 / Fot. PAP/Maciej KulczyńskiGrzegorz Napieralski w odpowiedzi na pytanie redaktora dotyczące szans przewodniczącego SLD w okręgu szczecińskim i rywalizacji z Bartoszem Arłukowiczem powiedział, że "do Sejmu idzie się po coś, a nie żeby z kimś walczyć. Po to, żeby zmieniać Polskę i realizować nasze pomysły".

Szef lewicy stwierdził, że jeśli jego partia będzie współtworzyła po wyborach koalicję z PO, to będzie natychmiastowo dążyć do zmian w zakresie finansów publicznych, edukacji, polityki społecznej, a także nowych technologii. Napieralski nie wie, czy będzie postulował stworzenie ministerstwa ds. innowacyjności.

Czytaj także: Napieralski jest gotów do rozmów z PO. PiS i IV RP nie mogą wrócić!

Napieralski powiedział, że córki wspierają go w kampanii. "Rysują mi ulotki, pytają się jak mi idzie. Mam się nie chwalić, że mam takie córki? I tak bym poszedł z córkami po tę wyprawkę szkolną i jakby ktoś chciał to zobaczyć, to proszę bardzo. Mam schować córki na dwa miesiące, bo trwa kampania - to odpowiedź na zarzuty, że Napieralski wykorzystuje własne dzieci do agitacji wyborczej."

Szef SLD pochwalił też Michała Boniego. "Nie zgadzam się z nim w wielu doktrynalnych sprawach, ale uważam, że to dobry, merytoryczny minister. Niestety nie słuchany w rządzie. Jest zagłuszany" - powiedział Napieralski.

Zarówno pierwszą, jak i drugą część wywiadu z Grzegorzem Napieralskim, można przeczytać na Onet.pl.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

mnb
  • mnb
  • 21.09.2011 23:23

NIEMOŻNA UFAĆ PO.WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ..DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,aferzyści,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- piszą;POligłupy poza sejmem-ĆPUN?-Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO- pierwszy skandalista PR,kłamca,hipokryta,cynik,... Premier walczy z kibolami,zamyka stadiony-sam podejmował decyzję o REPRESJACH i ich karaniu,a winą obarcza opozycję w internecie-totalna HIPOKRYZJA!!!
klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ..-jak za stanu wojennego?
TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-cobędzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU.

Tylko międzynarodowa komisja może wyjaśnić tragedię SMOLEŃSKĄ-duże zaniedbania premiera ,rządu, ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 20.09.2011 13:44

szkoda chlopa ale som lepsi.nimo chlopskigo sexapealu

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 20.09.2011 13:42

Takie małe dziewczynki nie zdają sobie sprawy z cyrku jaki w ich obecności odstawia tata. One się po prostu boją. Żywe tarcze dla fotoreporterów. Jest pan kiepskim ojcem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaki lider, taka lewica.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy widzieliśmy, jak go córki wspierają, gdy chciały się schować przed reporterami do auta...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napieralski - coraz bardziej śmieszny człowieczek. Aż litość bierze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu, cierpliwości! 9 października wieczorem będziesz wiedział:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.09.2011 21:31

Pan Napieralski wczoraj poległ na całej linii w Faktach po Faktach. Dzisiaj poległ po raz kolejny w Faktach i w wywiadzie dla Onetu. Poleci głowa pana przewodniczącego po wyborach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.