Facebook Google+ Twitter

Napieralski do internautów: przejdźmy na Ty, jestem Grzegorz i lubię surfować

Grzegorz Napieralski, kandydat SLD na prezydenta walczy o poparcie internautów. Dziś, poprzez swój profil na Twitterze, zaapelował do użytkowników sieci, aby mówili do niego po prostu Grzegorz. Wyznał także, że lubi surfować w sieci.

Napieralski na Twitterze / Fot. screenPełna treść wpisu, którą Napieralski umieścił na Twitterze brzmi: "Pora przejść na Ty. Ludzie w Internecie są wspaniali. Nie stosujmy zatem oficjalnej, nadmuchanej formy. Grzegorz jestem i lubię "surfować"".

Profil polityka na Twitterze można oglądać tutaj.

Grzesio samochwała, czyli Papkin lewicy

Wojciech Filemonowicz, przewodniczący Socjaldemokracji Polskiej na swym blogu tak komentuje internetowe poczynania Napieralskiego:

„Jestem Papkin, lew Północy” – nie mogę nie uśmiechnąć się za starym, dobrym Fredrą, gdy czytam twitterowe przechwałki 3-procentowego kandydata Grzesia, który pragnie zostać idolem młodzieży, nowoczesnym politykiem, którego ulubionym zajęciem jest surfowanie w sieci.

Wydaje mi się, że uczciwość nakazywałaby Grzesiowi- skoro posługuje się angielskiego rodowodu słowem „surfowanie”- powiedzieć całą prawdę, a więc ujawnić, że w żadnym obcym języku nie potrafi bez tłumacza zamienić kilku słów. Czy to rzeczywiście dobry i atrakcyjny wzór dla młodzieży.(...)"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów Napieralski, jak na razie, chyba jako jedyny, stara się zaproponować coś "nowego". W wywiadach mówiąc o sobie często stosuje zwroty osobowe "co proponuje Grzegorz Napieralski", "Grzegorz Napieralski na to...". Teraz przejście na "Ty", które wątpię aby spodobało się wyborcom, mało kto chyba chciałby mieć prezydenta, do którego każdy mówiłby "mój Grzesiu". Chyba, że to jakiś internetowy psikus. Dodatkowo Napieralski całkowicie odcina się od Komorowskiego i Kaczyńskiego, co dla "twardej" lewicy jest jak pacierz ;) Z drugiej jednak strony, samym poparciem lewicy drugiej tury nie osiągnie. W każdym razie widać, że PR wzięli się ostro za 'Grzegorza'.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.