Facebook Google+ Twitter

Napieralski: Kwaśniewski ma pomysł na SLD? Niech do nas wstąpi

"Kwaśniewski może wypowiadać swoje opinie. Natomiast jeśli ma jakiś pomysł na SLD, to może powinien się zapisać do partii, deklaracja czeka" - zaapelował do prezydenta Grzegorz Napieralski. Były szef SLD sugeruje, aby Kwaśniewski stanął na czele partii i podejmował decyzje.

Sonda

Czy były prezydent powinien wziąć sobie do serca propozycję Napieralskiego?

 / Fot. PAP/Paweł SupernakGrzegorz Napieralski w "Faktach po faktach" skomentował wypowiedzi byłego prezydenta Polski mówiące o tym, że SLD powinno wejść w koalicję z Ruchem Palikota. "Może powinien stanąć na czele Sojuszu i podejmować decyzję. Ja wolę budować prawdziwą lewicę" - zastanawiał się z przekąsem były lider "Sojuszu".

Według posła ze Szczecina warto poczekać na stanowisko Ruchu Palikota ws. ewentualnego porozumienia. Napieralski dodał jednak, że "wolałby nie zajmować się Palikotem", sugerując, że jest to polityk niewiarygodny - aktualnie zajmuje się walką o prawa gejów i lesbijek, a kilka lat wcześniej wydawał magazyn, na którego okładce znalazł się raz znaczek "Zakaz pedałowania" - podaje TVN24.pl.

Czytaj również: SLD wybierze nowego szefa. Miller najmocniejszym kandydatem?

Były szef SLD zaznaczył, że ma kilka pytań do posłów Ruchu Palikota. "Czy wierzą w lewicowe wartości? Chciałbym poznać ich opinie" - pyta.

Przyszłość SLD


Napieralski odpowiedział także na pytanie, dotyczące wyboru Jerzego Millera na nowego wodza partii (Miller został mianowany szefem SLD 10 grudnia br. - przyp. red.). "Siła przewodniczącego będzie w jego działaniu. Ja mówiłem wczoraj, że na pewno musi się zmienić to, żebyśmy wszyscy mu pomagali. Jesteśmy wszyscy odpowiedzialni za sojusz, nie on sam" - tłumaczył Grzegorz Napieralski.

Czytaj też: Leszek Miller zjednoczy SLD? "Wszystkie ręce na pokład!"

Większą liczbę pytań uciął, mówiąc: "Jak mamy coś do siebie, inny pomysł na SLD, to mówmy to sobie na zjazdach, a nie w mediach".


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Cytuję:
"Były szef SLD zaznaczył, że ma kilka pytań do posłów Ruchu Palikota. "Czy wierzą w lewicowe wartości?"

A on wierzy? Niech się nie wygłupia koleś... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wydaje mi się, że to schyłek SLD. I nawet reanimacja ze strony Tuska nic nie da. Jestem przekonany, że to zasłużone zejście za rozwalanie państwa. Mam nadzieję, że to dopiero początek prawdziwej orki na scenie politycznej

Komentarz został ukrytyrozwiń
007
  • 007
  • 12.12.2011 16:13

Niewątpliwie nie ma nikogo lepszego na lidera SLD od Aleksandra Kwaśniewskiego. Napieralski i Miller nie posiadają takiego oddziaływnia na społeczeństwo,jak Kwaśniewski. Co prawda żonulka jest bardzo irytująca dla społeczeństwa i nie wiadomo dlaczego on jej na te wszystkie snobistyczne i wcale nie lewicowe prezentacje pozwala. Napieralski z Millerem- wracając do tematu - nie wzbudzają żadnego autorytetu i nie o to chodzi w duchu Lewicy. Nie wyglądają na ludzi wrażliwych,wyglądają natomiast na ludzi żądnych władzy,szczególnie Miller. Tak więc ,nie dzieje się dobrze w polskiej Lewicy. Materializm,żądza władzy i zakłamanie,to główne przyczyny zła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rk
  • rk
  • 12.12.2011 15:17

W SLD nastąpił proces gnilny - żadne sztuczki odbudowy partii , nie pomogą!. Nawet alkoholikus ,chronikus ,degeneratus : Aleksander Kwaśniewski nic tu nie wskóra ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.12.2011 07:54

Niewiarygodny to jest Napieralski: link

Coś mu chyba obiecali, skoro po dwóch miesiącach milczenia stał się taki odważny w głoszeniu poglądów. Szkoda, że nie był taki odważny w kampanii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.