Facebook Google+ Twitter

Napieralski najpierw będzie rozmawiał, potem wyrazi swoje poparcie

Grzegorz Napieralski będzie rozmawiał z Bronisławem Komorowskim i Jarosławem Kaczyńskim na temat programów ich partii. Będzie pytał m. in. o wycofanie wojska z Afganistanu, in vitro, Kartę Praw Podstawowych, system edukacji i płacę minimalną.

 / Fot. Sztab Kom. Wyb. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Grzegorz_Napieralski_2010.jpg&filetimestamp=20100520195009Szef SLD, który uzyskał trzeci wynik w pierwszej turze wyborów, uzależnia swoje poparcie jednego z kandydatów na prezydenta od wyników rozmów. - Nie myślimy o zawieraniu koalicji, chcemy rozmawiać o programie dla Polski, a nie o stanowiskach, one zawsze przyjdą - mówił Napieralski.

Grzegorz Napieralski otrzymał 13,9 procent głosów. Dla kandydatów PO i PiS jest teraz bardzo ważne, aby pozyskać lewicowy elektorat, który głosował na Napieralskiego. Grzegorz Napieralski mówi, że poinformuje o swoim poparciu na początku przyszłego tygodnia, po wcześniejszym spotkaniu się z wyborcami, od których uzależnia swoją ostateczną decyzję.

Źródło:
tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Swego czasu Jerzy Urban, w jednym z felietonów w "NIE", był łaskaw zauważyć : „Lidera SLD pocieszyć należy, że dziewictwo traci się tylko raz i wtedy trochę boli. Później spółkowanie choćby i z Kaczyńskim to już będzie rutyna”.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.