Facebook Google+ Twitter

Napieralski: nekropolityka źle się skończy

Mianem żenującej, określił ostatnią debatę w Sejmie Grzegorz Napieralski. "To nekropolityka. Prawo i Sprawiedliwość uprawia politykę nad trumnami" - powiedział w wywiadzie Radia Zet lider Sojuszu.

 / Fot. PAPZdaniem lidera SLD, Prawo i Sprawiedliwość nie chce dochodzić prawdy w sprawie katastrofy smoleńskiej, ale uprawia "nekropolitykę", a Jarosław Kaczyński przekroczył granice przyzwoitości. Wg lidera Sojuszu, polityków nie obchodzą ofiary. "[...] Nie odwołują się do ludzi, którzy tam zginęli. Oni już są nieważni, takie miałem poczucie" - mówił Napieralski.


Szef SLD przestrzega przed takim traktowaniem tematu katastrofy. "Politykom PiS dedykuję tę przestrogę, bo źle skończą, wojna nad trumnami naprawdę źle się skończy" - powiedział Napieralski.

Wg niego, o katastrofie powinni mówić eksperci, a nie politycy, którzy chcą na tragedii zdobyć kapitał polityczny. "Ja się na tym nie znam, nie jestem ekspertem. Wierzę w państwo polskie, wierzę w prokuraturę, wierzę w ekspertów - mówił Napieralski.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Adam L.
  • Adam L.
  • 26.01.2011 10:10

Ta witryna donosi prawie wyłącznie wieści z "Gazetay Wyborczej"."Polacy ufają SWOJEMU prezydentowi"to odkrywczy donos organu Michnika!A tymczasem Komorowski nagradza Krzyżem Kawalerskim sędziego Zbigniewa Pannerta-byłego prezesa Sądu Apelacyjnego w Białymstoku,który w stanie wojennym SKAZAŁ OPOZYCJONISTĘ LECHA KRASZEWSKIEGO I RYSZRDA SZCZĘSNEGO NA KARY WIĘZIENIA ZA WYWIESZENIE PROTESTU ZA STAN WOJENNY/WIELKOŚCI KARTKI PAPIERU NA PŁOCIE W KNYSZYNIE/ I WYWIESZENIE FLAGI SOLIDARNOŚCI.Może media zajmą się tematem i prześledzą losy tych skazanych przez Pannerta ludzi?Może dziennikarze wyjawią związki TEŚCIÓW KOMOROWSKIEGO/WYSOKICH FUNKCJONARIUSZY STALINOWSKIEJ BEZPIEKI W BIAŁYMSTOKU Z SĘDZIĄ PANNERTEM?/TO SENSACYJNY MATRIAŁ DLA MEDIÓW!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
XP
  • XP
  • 26.01.2011 02:29

p.Napieralski :) wystawili pana na przynętę :) w/g zasady-gdzie się 2-ch bije ...a może..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Wróbel
  • Benedykt Wróbel
  • 26.01.2011 00:12

Według mnie to Napieralski szef SLD ma rację, i podzielam jego poglady na ten temat. Bo to co się dzieje na scenie politycznej, a szczególnie ze strony PiS-u jest nie do przyjecia, obraża to kulturę polityczną, a społeczeństwo ma szczerze dość tokiego uprawiania polityki, i oczekuje konkretnych wyjaśnień przyczyn katasrofy smoleńskiej, co leży to w kompetencji fachowców do tego powołanych. I dajmy spokojnie to wszystko wyjasnić i zakończyć fachowcom. ja pisze jako działacz Unii Pracy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bronek szczynukow
  • bronek szczynukow
  • 25.01.2011 23:37

Nekropieralski, ty też żle skonczysz komuszku!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mucio Pucio
  • Mucio Pucio
  • 25.01.2011 21:18

Bo to jest DZIKI KRAJ a w nim wszystko jest DZIKIE a przedewszystkim nawiedzeni politycy.Ale niestety ten narod juz tak ma i to nie od dzis, odsylam do historii.Milej lektury i przemyslen.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Kap
  • Stefan Kap
  • 25.01.2011 21:01

Napieralski pewnie nawet nie wie, że zapalanie świeczek to nasz narodowy wyróżnik, podobnie jak flaga biało czerwona. I pewnie dlatego tak ostro tej nekropoli się sprzeciwił. Ja mu wybaczam ale co zrobią zapyziali parafianie, tego nie wiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
boorg von koske
  • boorg von koske
  • 25.01.2011 18:55

Niesamowite - ktoś jeszcze wierzy w państwo polskie. Ja już dawno straciłem w nie wiarę. Od 300 lat trwa ten sam kocioł z balią. Panowie szlachta są jak zwykle kompletnie oderwani od rzeczywistości. :/
Biorąc przykład z patriotyzmu polityków, jak ojczyzna będzie w potrzebie, w obronie życia/bytu własnej rodziny, stanę w szeregi...tej strony, która mi lepiej zapłaci. Najlepiej 250.000 zł na łeb.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz Darczyński
  • Kazimierz Darczyński
  • 25.01.2011 18:22

Też tak myślę ,zle dla PO i tych co nie chcą znać prawdy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
iga niewierząca
  • iga niewierząca
  • 25.01.2011 18:19

Napieralski jeszcze wierzy w Polskę a ja już nie. No bo w co tu wierzyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mada
  • Mada
  • 25.01.2011 17:43

tak trzymaj Napieralski