Facebook Google+ Twitter

Napieralski nie przeprosił za porażkę. "Przegrała drużyna"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-10-10 12:59

Od wczoraj Grzegorz Napieralski unikał komentowania wyniku wyborczego SLD. Dziś podczas krótkiego briefingu nie tylko udzielił komentarza mediom, ale także złożył deklarację. - Przegrała drużyna. Nie będę ubiegał się o stanowisko przewodniczącego - zapowiedział Napieralski.

źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Grzegorz_Napieralski_2010.jpg / Fot. Wikipedia- Jako jedyna partia pokazaliśmy bardzo dobry program i wspaniałą drużynę: Ryszard Kalisz, Katarzyna Piekarska, Tadeusz Iwiński, Marek Balicki, Wojciech Olejniczak - wymieniał Napieralski. - Drużyna przegrała, przegrał program - dodał.

Zobacz także: Piekarska: Nasz wynik jest porażką. Napieralski złoży dymisję

Według przewodniczącego SLD Ruch Palikota został wprowadzony do parlamentu dzięki wyborców Samoobrony oraz "tych, którzy po raz pierwszy głosowali", natomiast wyborcy lewicy nie poszli na wybory i stąd tak dramatycznie zły wynik SLD.

Zobacz także: Kalisz: Wynik jest niesatysfakcjonujący. Trzeba wyciągnąć wnioski

Napieralski podziękował wszystkim, którzy oddali głosy na Sojusz. Przewodniczący dziękował również swoim szczecińskim wyborcom, którzy zagłosowali na niego. - To bardzo dobry wynik, jeden z najlepszych. Gorzka to satysfakcja, że drużyna nie miała wspólnie ze mną tak dobrego wyniku - dodał.

Zobacz także: Kwaśniewski: Wynik jest zły. Czas na decyzje

Grzegorz Napieralski zapowiedział, że zaraz po ukonstytuowaniu się polskiego parlamentu odbędzie się Rada Krajowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej, na której przedstawi przyspieszony termin kongresu partii. - To będzie kongres, który wybierze władzę od koła przez gminę, powiat aż do szefa SLD - zapowiedział. - Chciałbym również poinformować, że nie będę ubiegał się o stanowisko przewodniczącego SLD - zadeklarował Napieralski, po czym opuścił mównicę.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

nn
  • nn
  • 17.10.2011 23:27

,

mówią i piszą : Panie Donku - to pan jest winien temu BAJZLOWI - bo już ROK temu trzeba było odwołać GRABARZA(nie tylko). Ten rok został ZMARNOWANY bo panował BAŁAGAN,NIERÓBSTWO,PRZEKRĘTY,KRADZIEŻE, MACHLOJKI,ROSŁA KORUPCJA, ... .Dość OBIJANIA i nieprzeprowadzania przez 4 lata REFORM potrzebnych w POLSCE,dość w tępie GEOMETRYCZNYM powiększania DŁUGU,a tym samym ZADŁUŻANIA POLAKÓW na przyszłe pokolenia!!! DO roboty !!! ZA co pobieracie tak wysokie pobory???WIĘKSZOŚC ministrów "NIEUDACZNIKÓW" do WYMIANY. plotkują studenci -ĆPA? -to DINOZAURY PRL-u:Kalisz,Miler,Krasoń, ... robili złą KAMPANIĘ SLD-powinni być ROZLICZENI ,a może WYRZUCENI z SLD.Robią oni więcej ZŁA niż POŻYTKU.A BŁAZEN KALOSZ CHE,aby go PROSIĆ o PRZYWÓDZTWO-CZY BŁAZENADA????-TO PEWNY GWÓŻDŻ do trumny SLD.Lepiej WYŚLIJCIE GO ZA GRANICĘ NA PARADY LIZBIJEK I PEDAŁÓW . TEN ZDRAJCA UKŁADAŁ SIĘ WCZEŚNIEJ z POligłupem.WYROLOWALI PIEKARSKĄ. PREGRALIŚCIE PAJACE bo zachciało wam się WŁADZY za wszelką CENĘ -nawet krytykując OPOZYCJĘ,a nie rząd. POMYLILIŚCIE GRZĘDY-FAŁSZYWE PRZYDUPASY mieliście bronić praw robotniczych,a wam się ZACHCIAŁO WALCZYĆ przeciwko ludziom podpisując potajemnie PAKT z BOGACZMI (przedsiębiorcami). Zapomnieliście o podstawowych HASŁACH LEWICY-zamiast być opozycją wobec rządu i BRONIĆ SŁABSZYCH ... , to tylko KRYTYKOWALIŚCIE OPOZYCJĘ ,zapomnieliście o podstawowych haśłach lewicowych,a myśleliście TYLKO jak się DORWAĆ DO KORYTA i STOŁKÓW!!!! SLD epoki Leszka Millera i Józefa Oleksego to była nic innego jak tylko zwykła banda łobuzów. Był to gang politycznych oportunistów, którym chodziło wyłącznie o władzę i pieniądze i którzy - w gruncie rzeczy - nie mieli żadnych poglądów - pisze Wielomski.(Rosati,...,Arłukowicz,...). Prof. Adam Wielomski w swoim wpisie nazywa Palikota "wcielonym Antychrystem" i wypowiada mu wojnę.i całej tej bandzie wyszłej z piekielnej czeluści. To już nie jest spór partyjny czy polityczny. To wojna o być lub nie być Katolicyzmu Rzymskiego...".CZY mają rację?-mówią i piszą : Nauczyciele głosowaliście na OBIECANKI Tuska to teraz nie DZIWCIE się,że zostaliście "WYROLOWANI" przez rząd i samorząd. Kiedy się OPAMIĘTACIE?, "Całkowicie się zgadzam i popieram wypowiedź prezesa ZNP Sławomira Broniarza, edukacja dzieci i młodzieży jest bodaj najważniejszym obowiązkiem państwa i nie nie wolno jej komercjalizować jak wywóz śmieci. Powtórzę nieudolnie słowa pewnego średniowiecznego twórcy - "taką będziemy mieć Polskę, jak młodzieży chowanie". Wzywam wspólobywateli do wyrażenia swojej opinii i czynnego protestu! ", "Tusk wszystko bedzie prywatyzował i niszczył taki dostał rozkaz z izraela.Ma dokonać nie tylko demontażu szkolnictwa ale również państwa Polskiego.Z Polski ma utworzyć drugi izrael."," Przemysł zniszczyli zabierają się do niszczenia szkół-protestuję."," Najlepiej sprywatyzować Tuska, rząd, Komorowskiego i wystawić na giełdę. "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oni już bardziej byli przekonywujący jako PZPR... Napieralski naprawdę osiągnął "sukces" - zrobił z nich totalnie nijaką i nic nie znaczącą formację. Miał dosyć talentu by zostać przewodniczącym, ale nie dość by potrafić nim być.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawda czasu, prawda ekranu.SLD płynie w innym kierunku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 10.10.2011 14:00

Ani Napieralski ani nikt w tej,jak to on nazywa ,,wspaniałej drużynie'' nie jest przekonywujący.Od dawna ta partia powinna być krytyczna w stosunku do siebie samych. Ludzi nie da się tak łatwo naciągnąć tylko mówiąc piękne słowa. Trzeba być poświęconym innym ludziom człowiekiem, myśleć o ich dobru,polepszeniu ich życia. Tyczy się to zresztą wszystkich partii czy to Prawica czy to Lewica. Jeśli chodzi o całą Lewicę, to nie tylko brak lidera. Ludzie dookoła mnie powątpiewają w to,czy oni w ogóle umieliby rządzić w naszym kraju. Wiele osób ma także zarzuty,co do pana Kalisza(i to ma być jeden z tej wspaniałej drużyny p.Napieralskiego),że niczego nie zrobił aby uratować porwanego Olewnika a także w tej całej zawiłej kryminalnej historii i aferze. Ludziom się to nie podoba,żadne tłumaczenie się p. Kalisza, ich już nie przekonuje .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.