Facebook Google+ Twitter

Napieralski o rządach Gronkiewicz-Waltz: Chaos, arogancja i brak logiki

Grzegorz Napieralski w komentarzu dla Onetu ostro skrytykował rządy Hanny Gronkiewicz-Waltz i stwierdził, że gdyby był warszawiakiem, wziąłby udział w referendum.

 / Fot. Archiwum PolskapresseGrzegorz Napieralski wytknął wszystkie potknięcia prezydent Warszawy: problemy z komunikacją miejską, brak dotacji na kulturę, brak rozpoznania potrzeb społecznych. "Dobre pomysły, dzięki którym Hanna Gronkiewicz Waltz wygrywała wybory - jak budowa linii tramwajowych na Wilanów, czy Białołękę, gdzieś się rozpływają, parkingów podziemnych w centrum brak, to wszystko pokazuje chaos w obszarze tylko jednej polityki transportowej. Teraz w obliczu referendum okazuje się, że można obniżyć ceny biletów, że można wprowadzić zniżki dla osób płacących w Warszawie podatki. Pytam, teraz? A cóż się takiego stało?" - pytał polityk.

Napieralski przypomniał także, że Ratusz pogrzebał budowę Muzeum Sztuki Współczesnej oraz nowej siedziby Teatru Rozmaitości, za to lekką ręką wydawał 5 mln złotych na organizację Sylwestra w Warszawie. Te pieniądze można było przeznaczyć na wiele rzeczy, np. na posiłki dla ubogich dzieci w szkołach.

Polityk wytknął także rządzącym aktywizację tuż przed referendum. "Nagle okazuje się, że jest 500 dodatkowych milionów na metro, a obwodnicę Warszawy też uda się ekspresowo dokończyć. Czuję, że ktoś traktuje mnie jak idiotę" - stwierdził.

"Hanna Gronkiewicz Waltz przypomina mi męża, którego żona złożyła papiery o rozwód. Teraz zaczęły się zabiegi, kwiaty, kolacyjki, propozycje wspólnych wyjazdów i prezenty. Tyle, że po iluś latach wspólnego życia trudno w te zmianę uwierzyć" - skwitował.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Znalazł się "znawca polityczny",gdy był przewodniczącym SLD o mały włos by doprowadził swoją partię na skraj przepaści.Taki dyletant najlepiej niech siedzi w dziurze,gdzie był dotychczas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.