Facebook Google+ Twitter

Napieralski odwiedził Nowogard. Początek kampanii samorządowej?

Początek kampanii przed wyborami samorządowymi, tak można odebrać wizytę delegacji SLD na czele z posłem na sejm RP Grzegorzem Napieralskim w Nowogardzie. Poseł prezentował miasto i gminę sekretarzowi generalnemu SLD jako przykład.

21 czerwca 2012 r. w godzinach rannych Nowogard odwiedziła delegacja SLD na czele z posłem na sejm RP Grzegorzem Napieralskim. Towarzyszyli mu Krzysztof Gawkowski - sekretarz generalny SLD i Dawid Krystek - szef szczecińskiego SLD.

Parking przy szpitalu prawie gotowy. / Fot. Ryszard Jan Zagórski Wizyta ta wskazuje na początek kampanii przed wyborami samorządowymi, bo można ją potraktować jako coś w rodzaju przeglądu gminy Nowogard. Spacer od Urzędu Miejskiego przez nowogardzki park ze skateparkiem do szpitala, który jest oczkiem w głowie władz miasta był zauważony przez wielu przechodniów. Zdrowie jest najważniejsze! Na terenie szpitala będącego w rozbudowie - dyrektor Kazimierz Lembas mówił o usługach już czynionych i o ścisłej współpracy personelu szpitala z firmą wykonującą to poważne zadanie.

W ciepłowni... / Fot. Ryszard Jan ZagórskiNatomiast kierownik Wydziału Inwestycji i Remontów UM Adam Czernikiewicz przedstawił parametry techniczne obiektu podkreślając termin zakończenia przebudowy i rozbudowy tj. 19 maja 2013 r.

Na pytanie skierowane do posła: Czego możemy oczekiwać jako obywatele zamieszkujący Nowogard i okolice po dzisiejszej wizycie szacownych gości?

Jeszcze "trochę" jest do zrobienia. / Fot. Ryszard Jan ZagórskiPoseł Grzegorz Napieralski odpowiedział m.in.: "Uważam, jako parlamentarzysta, że takie wizyty są ważne. Taka inwestycja jak szpital jest dla ludzi nie tylko z Nowogardu i musi być wspomagana przez rząd. Ja, jako parlamentarzysta i kolega sekretarz generalny będziemy zabiegali w Warszawie, aby pomóc panu burmistrzowi w realizacji tej inwestycji będącej najważniejszą w tym miejscu."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Jak stoją sprawy ochrony środowiska? link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaziu P...
 • Kaziu P...
 • 01.07.2012 22:48

Nie jest źle, bo burmistrz Czapla otrzymał absolutorium za 2011 rok. Jest do kogo przyjeżdżać i plusy dodatnie zbierać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ajk O.
 • Ajk O.
 • 28.06.2012 12:28

A no! Pomoże!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ciekawy
 • Ciekawy
 • 27.06.2012 17:22

Ciekawe, czy pomoże jak mówił,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aapolityczny kibic
 • Aapolityczny kibic
 • 25.06.2012 11:24

To stwierdzenie posła że ""Taka inwestycja jak szpital jest dla ludzi nie tylko z Nowogardu i musi być wspomagana przez rząd. Ja, jako parlamentarzysta i kolega sekretarz generalny będziemy zabiegali w Warszawie, aby pomóc panu burmistrzowi" to ma podtekst takiże to teren mocno wspiera posłów i działaczy partyjnych bo to są punkty dla nich od swoich ludzi w terenie. Faktycznie takie wsparcie w postaci takich faktów jest czymś o dużej wartości i dlatego ta delegacja w tym miejscu zaistniała. Zbierają działacze te4j partii punkty!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Realista
 • Realista
 • 22.06.2012 23:08

A co Czapla ma wspólnego z rozbudową szpitala?? cały przetarg przygotował stary Burmistrz..... czy część szpitala nie miała być oddana wcześniej do użytku??? Zieje w szpitalu ogromna dziura pomiedzy budynkami z którą nie dzieje się nic już chyba od marca... może tym by się ktoś zainteresował.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leopoldek K.
 • Leopoldek K.
 • 22.06.2012 11:40

Zaczęli od mocnego uderzenia w coś co jest warte zauważenia. Inwestycja 20 milionowa i związana ze zdrowiem. A jak się jeszcze uda wyposażyć to i z odpowiednią obsadą będzie, to ho ho! Daj boże jak to mówią. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Halina Kwiatkowska
 • Halina Kwiatkowska
 • 22.06.2012 10:05

Chyba zaczęli, ale PiS wystartował wcześniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.