Facebook Google+ Twitter

Napieralski: W koalicji z PiS zajmowalibyśmy się tylko Smoleńskiem

Grzegorz Napieralski stwierdził, że nie wyobraża sobie koalicji z PiS, bo jego partia musiałaby się zajmować tylko katastrofą smoleńską i przeszłością.

Sonda

Czy SLD wejdzie w koalicję z PiS?

 / Fot. Sztab Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego/CC 3.0Napieralski zaprzecza, że prowadzone są jakiekolwiek rozmowy o koalicji nie tylko z PiS, ale również z innymi partiami. Dowodzić ma tego np. wniosek o wotum nieufności dla ministra finansów, pod który PiS się nie podpisał.

Zdaniem Napieralskiego jest za wcześnie, by mówić o koalicjach, bo nikt nie zna wyniku wyborów. Przypomniał też nieudany alians PO i PiS.

Zobacz, co sądzi Aleksander Kwaśniewski o kandydaturze Napieralskiego na premiera


Szef SLD mówił również o listach wyborczych. Stwierdził, że Leszek Miller znajdzie się na nich, jeżeli wyrazi taką chęć. Podobnie wygląda sytuacja Ryszarda Kalisza. Napieralski zapewnia, że otrzyma on czołową pozycję. Decyzja, kto znajdzie się na pierwszych miejscach zapadnie jednak w czerwcu.

Pytany o transfer Bartosza Arłukowicza, szef lewicy powiedział: "Trzymam kciuki za niego, życzę mu wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że będzie się rozwijał i spełni swoje marzenia" - czytamy w "Dzienniku".

Zachęcamy do wzięcia udziału w sondzie. Czy Waszym zdaniem SLD wejdzie w koalicję z PiS?

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

belfegor
  • belfegor
  • 24.05.2011 22:34

Oj tam, Napieralski, spokojnie. I tak w żadnej koalicji nie będziesz. Jarek by cię zjadł na przystawkę, pogrzebał wykałaczką i wypluł resztki. Czego niniejszym Ci życzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czarnowidz61
  • czarnowidz61
  • 20.05.2011 01:04

Oczywiście, że SLD wejdzie jedynie w koalicję z PO i będą zajmować się piłką nożną, a przegrany mecz zawsze można uzasadnić kryzysem światowym, no i tym, że sędzia był z PIS-u

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 19.05.2011 21:47

PIS nie chce władzy!Za dużo ludzi trzeba pochować! Nie pogrzebać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof.
  • Krzysztof.
  • 19.05.2011 19:22

Biorąc pod uwagę cynizm Jarka i Grześka to ta koalicja jest jak najbardziej niestety możliwa. Swoją drogą zawiodłem się na SLD. Gdyby na serio zajęli się tym czym powinna się zajmować lewica, to by zostali silną partią z dużym poparciem, ale oni wolą kokietować i kombinować jak tu dojść do władzy w jakikolwiek sposób... A zdawało by się, że młodzi ludzie tam powinni mieć więcej oleju w głowie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Emeryci po PRLu
  • Emeryci po PRLu
  • 19.05.2011 19:08

http://www.pinezki.eu/?p=2601 Jan tu masz komiks o Tusku. PO~daj dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Emeryci po PRLu
  • Emeryci po PRLu
  • 19.05.2011 18:32

Wnuczek Napieralski idz do Tuska, bo jemu też zależy aby katastrofę nad lasem Smoleńskim nie wyjaśnić.Ps; Jak PO~łączycie siły to na pewno prawdę PO~znamy za 70dziesiąt lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek-PIS
  • Marek-PIS
  • 19.05.2011 15:03

Nie długo zamkniecie licea dyskoteki bo tam też nie lubią Tuska,a POtem wszystkich co są przeciw PO,i będziecie mieli wygrane wybory

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan
  • Jan
  • 19.05.2011 13:53

Ale mi się to strasznie podoba. Po prostu zarąbiste. 2007 rok, wybory wygrywa PO dzięki bajeczce o złym Kaczyńskim. I teraz po czterech latach rządów, trzeba rozbudować trochę fabułę, dodać nowego super złoczyńcę, żeby super bohater Donald Tusk (aż dziw bierze, ze nie ma jeszcze o nim komiksu) nie znudził opinii publicznej. Jeśli ta bajeczka nadal będzie w modzie, wygra PO, jeśli zwyciężą suche fakty, PO może się pożegnać z wygraną w wyborach. SLD, nie wejdzie w koalicję z PISem, ponieważ PIS nie wejdzie w koalicję z SLD. Woda i ogień tworzą ładne widowisko ale na zasadzie destrukto a nie konstrukto.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 19.05.2011 13:51

Tu się zgodzę z komuszkiem ale nic a nic mu niewierzę !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ZaZ
  • ZaZ
  • 19.05.2011 13:25

"Napieralski: W koalicji z PiS zajmowalibyśmy się tylko Smoleńskiem"

"Nie idźcie tą drogą" - faktycznie brakło by wam czasu na małżeństwa homoseksualne i pohukiwania na Kościół.

Kto się jeszcze da nabrać na ten cały SLD?