Facebook Google+ Twitter

Napinanie struny czy mięśni?

Któryś z byłych prezydentów RP powiedział: "będziemy się targali po szczękach"! Nie myślał wtedy, że jest prorokiem (nie mnie oceniać czy prawdziwym czy nie).

Kiedyś, jako młodzieniec pełnosprawny, grałem na gitarze. Często musiałem zmieniać struny i je podkręcać w celu napięcia i uzyskania odpowiedniego dla danej struny dźwięku. Zdarzało się, że przy nadmiernym napięciu następowało "bum" i struna mi pękła. Co było wtedy? Ta pęknięta końcówka struny trafiała we mnie , raniąc.

Piszę to, będąc niepełnosprawnym "-latkiem", niezdolnym grać na gitarze, ku przestrodze, bo jak napisano: "kto mieczem wojuje od miecza ginie".

Dedykowane tym, którzy siali, sieją i siać będą nienawiść, a żniwa i tak będą, czy tego chcą czy nie, bez względu czy z nazwiskami czy bezimienni.
Jednym z symptomów wg Słowa "co człowiek sieje i to i żąć będzie" była dzisiejsza t.j. 13.04.2012 sesja Sejmu RP, gdzie o mało to proroctwo byłego Prezydenta RP: "targania się po szczękach" się nie wypełniło bo mało do tego brakowało, dlatego piszę o napiętej strunie
Quo vadis Polonia

A teraz adekwatne słowa piosenki AGH-amów: "Nad kołchozem ciemne chmury wiszą, na zebranie idzie Wania z Griszą, Wania kandydat do Partii, Grisza zaś członkem KC.
A w niedzielę gdy nie ma zebrania, do kościoła zaiwania Wania, Wania jest tam organistą, Grisza zaś służy do mszy.

Na zebraniu wszystkim mordy sprali, jak przykazał nam towarzysz Stalin, Wania już jest Ateistą, zaś Griszę wylali z KC, KC, KC. ( dedykacja dla układów z Magdalenki)


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.