Facebook Google+ Twitter

Narkotyki w sklepie "Wszystko po 4 złote"

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-09-27 09:11

Policja zatrzymała 65-letnią kobietę, która w swoim sklepie "Wszystko po 4 złote" przy ul. Kilińskiego handlowała narkotykami (bynajmniej nie po 4 zł).

To w tym sklepie można było kupić narkotyki. / Fot. Express Ilustrowany- Miała w torebce 14 dilerek z amfetaminą (11 gramów). Kolejne 42 dilerki z tym narkotykiem (40 gramów) oraz 85 pustych i łyżeczkę do porcjowania środków odurzających znaleziono w jej mieszkaniu - mówi podinsp. Joanna Kącka z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Funkcjonariusze, przeszukując dom właścicielki sklepu, zainteresowali się również jej wnukami - 21-letnim i 24-letnim. Obaj posiadali amfetaminę. Z ustaleń policji wynika, że kobieta środkami odurzającymi handlowała w swoim sklepie co najmniej od dwóch miesięcy. Żeby uniknąć wpadki, sprzedawała je znajomym i osobom poleconym. Sprawa wyszła na jaw, gdy kilka dni temu policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do domu jednorodzinnego. Znaleziono przy nich 15 dilerek z resztkami amfetaminy. Złodzieje powiedzieli, że narkotyki kupili w Łodzi, w sklepie przy ul. Kilińskiego.
K. W.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.