Facebook Google+ Twitter

Narkotyki znalezione w szafie syna

Jakie zaskoczenie musiał przeżyć 19-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, gdy wrócił do domu i zobaczył policjantów przeszukujących jego pokój w poszukiwaniu amfetaminy. O narkotykach w szafie policję powiadomił rodzic chłopaka.

Te narkotyki w swojej szafie trzymał młody starogardzianin / Fot. Marcin KunkaPolicjanci w szafie młodego starogardzianina znaleźli i zabezpieczyli ponad 60 porcji handlowych narkotyku, po tym jak rodzic chłopaka powiadomił policję o nietypowym znalezisku w szafie.

- Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie przy pomocy specjalnego testera potwierdzili swoje przypuszczenia. Okazało się, że biały proszek w woreczkach to amfetamina - mówi st. sierż. Marcin Kunka, oficer prasowy starogardzkiej policji. - W sumie policjanci zabezpieczyli 10 woreczków w których znajdowało się łącznie prawie 7 gram środka odurzającego. Z takiej ilości można przygotować do sprzedaży ponad 60 porcji narkotyku.

W czasie, gdy policjanci przebywali jeszcze w mieszkaniu, do domu wrócił 19-latek. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że to on jest właścicielem zabezpieczonego narkotyku. Został zatrzymany i wczorajszą noc spędził w policyjnym areszcie.

- Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - przypomina Marcin Kunka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.