Facebook Google+ Twitter

Narodowcy zapowiadają manifestację. "Przeciwko zafałszowaniu wyborów samorządowych"

"W sobotę wychodzimy na ulice w całej Polsce w proteście przeciwko zafałszowaniu wyborów samorządowych. Protest rozpocznie się pod sądem, w którym sądzone mają być osoby, które zorganizowały strajk okupacyjny w PKW. Rozprawy mają się odbyć w sobotnie przedpołudnie, dlatego zbieramy się o godz. 10:00".

 / Fot. Fot. Tomasz Gzell PAPW sobotę odbędzie się manifestacja, której celem będzie wyrażenie solidarności z aresztowanymi i protest przeciwko fałszowaniu wyborów z 16 listopada - powiedział w rozmowie z tvp Robert Winnicki z Ruchu Narodowego.

 / Fot. Fot. Tomasz Gzell PAPCzwartkowa demonstracja około tysiąca osób przed siedzibą PKW trwała od godz. 17:00. Wśród protestujących byli przede wszystkim sympatycy Kongresu Nowej Prawicy i Ruchu Narodowego. Grupa około 30 osób wtargnęła do sali konferencyjnej PKW. Policja zatrzymała 12 demonstrantów, którzy trafili na komendę.

Narodowcy na Facebooku zachęcają do wzięcia udziału w zaplanowanej manifestacji. Jak podkreślają, będą solidaryzować się z zatrzymanymi i po raz kolejny przedstawiać trzy postulaty: natychmiastowa dymisja PKW, powtórzenie wyborów i zmiana ordynacji wyborczej.

Zobacz także: Mieszkanka Bytomia otrzymywała dziwne SMS-y w czasie wizyty Obamy. Były skierowane do oficerów BOR, ABW i policji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Narodowcy mają takie same nawijki jak kaczyści - że Tusk zniszczył przemysł, Polskę, wypędził 2 mln emigrantów itp, czyli "argumenty" dla ciemnego ludu. Jeszcze kilka lat działalności takich narodowców, a dzieci zaczną pokrzykiwać - pod patriotę to Szweda, bo Polak się nie da.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Załóż durszlak na grzyba i w ruszaj w Polskę ,świat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Narodowcy po manifestacji tak by sobie jeszcze gdzieś poszli i nigdy nie wrócili.Wiem,to tylko maje marzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli chodzi o zatrudnienie i zarobki, to narodowcy głoszą te same wyświechtane komunały co nie-narodowcy. Zapewne zostają jeszcze miłośnicy spaghetti i denaturatu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.