Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29565 miejsce

Narodowe Odrodzenie Polski przeciwko homoseksualizmowi

Członkowie Narodowego Odrodzenia Polski na znak protestu przeciwko odbywającej się w Warszawie paradzie Europride wywiesili ogromny transparent we Wrocławiu. Symbol "Zakaz Pedałowania" pojawił się na ul. Legnickiej i na Bulwarze Ikara.

1 z 3 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Członkowie Narodowego Odrodzenia Polski na znak protestu przeciwko odbywającej się w Warszawie paradzie Europride wywiesili ogromny transparent na dwóch galeriowcach we Wrocławiu. Fot. Miłosz Karolczyk
Członkowie Narodowego Odrodzenia Polski na znak protestu przeciwko odbywającej się w Warszawie paradzie Europride wywiesili ogromny transparent na dwóch galeriowcach we Wrocławiu. Fot. Miłosz Karolczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zastanawiam się, kto , za co i po co firmuje ten ruch. I dlaczego nie wolno mówić wprost: "pedalstwo", tylko;"kochający inaczej" , "geje". Ktoś nam wyznacza poprawność. Czy, jeżeli jest skłonność homoseksualna praktykowana, to dlaczego nie upominają się o swoje prawa mniejszości mające inne skłonności, np do siebie samych (onaniści, czyli samogwałciciele), czy do zwierzątek (sodomiści). A są jeszcze inne mniejszości o innych ,bardziej perwersyjnych zboczeniach. Czy one nie powinny swoich problemów manifestować na równi z gejami??
Homoseksualizm i inne odmienności od normy są i będą. Są homoseksualiści, którzy jednak nie praktykują swych skłonności, choć na pewno w jakimś sensie cierpią. Obrzydliwe jest jeśli półobnażeni faceci robią sobie publicznie, manifestacyjnie nawzajem językami młynek w buźkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.07.2010 18:08

No to się teraz wysiliłeś intelektualnie dając zamiast argumentu szczyptę kiepskiej ironii. Zapewne nie wpadłeś na pomysł, że nie każdy z różnych powodów mógł przyjechać do Warszawy. Wiesz, nie dla wszystkich wsadzanie członka jednego faceta w kiszkę stolcową drugiego faceta to postęp :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odważni są, nie ma co. Parada w Warszawie, a oni 300 km dalej. A może zapomnieli, że Ziemia nie jest już płaska i myśleli, że taki duży transparent będzie widać ze stolicy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.