Facebook Google+ Twitter

Narty dla całej rodziny - satysfakcja gwarantowana

W kraju nad Wisłą szykując zimową ofertę dopiero uczymy się, że warto zapewnić wypoczynek wszystkim członkom rodziny, bo każdy jest ważny!

Alpy austriackie / Fot. Wolfgang Zajc / Austrian National Tourist OfficeTo trudne zadanie, bo zazwyczaj każdy ma swoje preferencje i nie chce z nich rezygnować.
Zadowolone dzieci to zadowoleni rodzice, a szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci. Jest jednak miejsce, gdzie przez długie lata wypracowano doskonałe standardy z których można brać przykład. To region Karyntia na południu Austrii.

To będzie fantastyczna zima dla rodzin, ponieważ Karyntia przygotowała specjalne oferty z myślą o rodzicach i dzieciach.

Wszyscy gospodarze rodzinnych kwater spełniają główne warunki, jakimi są: dobra zabawa, wesoły nastrój i emocje. Harmonijny spokój i odlotowe propozycje wzajemnie się nie wykluczają. Razem symbolizują wszechstronność ofert w karynckich Alpach. Rozmaitość podlega nawet gwarancji. Członkowie „Kärnten Family" otrzymują wyróżnienie w postaci „misiów" oraz specjalne oznakowanie dla dzieci i młodzieży. Na takiej ofercie można polegać.

Od roku 2008 istnieje kooperacja pod nazwą „Kärnten Family". Zależnie od standardu członkowie tego stowarzyszenia otrzymują wyróżnienie w postaci trzech, czterech lub pięciu „misiów" w kategorii oferty dla małych dzieci, dla starszych dzieci i nastolatków przeznaczony jest dodatkowy symbol (dziewczynki z warkoczami). Jakość obiektów podlega stałej kontroli, dlatego rodziny wybierające się do nich mogą być spokojne o „misiową" gwarancję jakości. Przywiązujemy także dużą wagę do jakości tras narciarskich.

W Karyntii czeka łącznie 1.031 kilometrów tras zjazdowych, doskonale przygotowanych zarówno dla tych najmłodszych, jak i wytrawnych narciarzy. Kiedy rodzina wybiera się na stok i podziwianie karynckiej przyrody, to na ogół odbywa się to przy pełnym słońcu. Wszystko dlatego, że najbardziej południowy land Austrii lśni blaskiem niespotykanie wielu słonecznych godzin. A zatem ruszajcie na sanki, deskę lub imprezę. Z rodzicami lub bez. Bo Karyntia jest po prostu „cool".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ania
  • Ania
  • 16.11.2010 13:17

Ofert nie brakuje wystarczy poszukać sprawdź może Travelplanet ja mam bardzo dobre doświadczenia z tym biurem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
  • Marek
  • 15.11.2010 21:58

Może i nie głupi pomysł, zobaczyć przy okazji inny kraj oraz skorzystać z dobrych stoków i warunków dla narciarzy. Ciekawe jak konkretnie z ofertami tego typu. Ciężko coś znaleźć w Alpach? Są jakieś zorganizowane oferty?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.