Facebook Google+ Twitter

Nasi siatkarze lecą na Mistrzostwa Świata do Argentyny

Już dziś reprezentacja Polski w piłce siatkowej wylatuje do Buenos Aires na Pierwsze Mistrzostwa Świata Głuchych w siatkówce. Jest to historyczna chwila.

Kadra. / Fot. Polska Federacja Sportów NiesłyszącychDziś o godzinie 13.05 z lotniska Okęcie wystartuje samolot z reprezentacją Polskiej Federacji Sportowej Niesłyszacych. 12 zawodników poleci do Buenos Aires na pierwsze Mistrzostwa Świata Głuchych w piłce siatkowej. Polacy w swojej grupie "B" za przeciwników mają zespoły z Wenezueli, Turcji, Indii i Japonii. Jeśli przejdą dalej zmierzą się m.in. z Rosją i Ukrainą, których najbardziej obawia się Radosław Olak – członek kadry. – Trzymajcie za nas kciuki, prosi na koniec. Niesłyszący sportowcy wrócą do kraju 11 sierpnia.
Skład kadry:
Wanot Karol (Śląski Rybnik), Legutko Paweł (Radomig Radom), Łuszczewski Grzegorz (Spartan Lublin), Goliszek Sebastian (Spartan Lublin), Olak Radosław (ŁKSG Łódź), Mazur Mariusz (Śląski Rybnik), Szyszka Jarosław (Śląski Rybnik), Król Grzegorz (Surdus Kielce), Wiśniewski Andrzej (ŁKSG Łódź), Kupisz Tomasz (Spartan Lublin).
Gracze rezerwowi: Skurzyński Kamil (Radomig Radom), Nikodon Paweł (TON Poznań).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.