Facebook Google+ Twitter

"Naśladujmy Jezusa!" - ruszają kongresy Świadków Jehowy w Polsce

W lipcu i sierpniu 2015 roku Świadkowie Jehowy w Polsce zorganizują 33 kongresy w 27 miastach w 4 językach. Tegoroczna myśl przewodnia zjazdów brzmi: "Naśladujmy Jezusa!".

J.R. Brown, rzecznik prasowy Świadków Jehowy z Biura Głównego w Nowym Jorku, powiedział: „Wszyscy, którzy przyjmą nasze zaproszenie i przyjdą na kongres niedaleko swojego miejsca zamieszkania, mogą się spodziewać serdecznego przyjęcia. Jesteśmy przekonani, że nasi goście będą się z nami dobrze czuli. Trzydniowy program kongresów w ciekawy sposób omawia fascynujące nauki Chrystusa. Każdy znajdzie coś dla siebie”.

Pierwsze kongresy w Polsce odbędą się w terminie 3-5 lipca w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Koszalinie.

W kolejny weekend (10-12 lipca) zjazdy odbędą się w Bielsku Białej, Gdyni, Gorzowie Wielkopolskim, Opolu, Ostrudzie i Zamościu.

Tydzień później (17-19 lipca) wyznawcy Jehowy spotkają się Białymstoku, Bydgoszczy, ponownie w Gdyni, w Katowicach, Poznaniu, Radomiu i w Zgorzelcu.

W terminie 24-26 lipca kongresy zagoszczą ponownie w Bydgoszczy, Kaliszu, ponownie w Katowicach, Lubinie, Lublinie i w Łodzi.

Na przełomie wakacyjnych miesięcy (31 lipca - 2 sierpnia) kongresy odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu, Rzeszowie, Szczecinie i Zielonej Górze.

Ostatnia seria zjazdów zaplanowana jest na weekend 7-9 sierpnia w Płocku i Wałbrzychu.

Od maja 2015 do stycznia 2016 roku w 92 krajach świata odbędzie się około 5000 kongresów pod hasłem „Naśladujmy Jezusa!”. Program przygotowany przez Ciało Kierownicze Świadków Jehowy zostanie przedstawiony (w całości lub częściowo) w 347 językach, w tym w 55 językach migowych.

Na całym świecie w przeszło 115 000 zborów działa ponad 8 200 000 Świadków Jehowy.

Szczegółowe informacje o kongresie Świadków Jehowy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.