Facebook Google+ Twitter

"Następcy" Edwarda M. Lernera

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-27 12:57

Thriller technologiczny utrzymany w duchu Michaela Crichtona!

 / Fot. Prószyński i S-kaMroczna wizja przyszłości, w której nanotechnologia stworzona by pomagać ludzkości, obraca się przeciwko niej.

W drugiej dekadzie XXI wieku powstają wyposażone w nanity pierwszej pomocy kombinezony, które leczą rany i zatrzymują pociski. Wojsko i policja są zachwycone. Jednak nowa technologia niepostrzeżenie przeobraża funkcjonariuszy w zupełnie nowe, obce ludziom istoty!

Następcy to pełna akcji, porywająca historia. Rozpoczyna się wybuchem, a potem napięcie rośnie, aż do fenomenalnego zakończenia! Powieść Lernera przeraża tym bardziej, że zawarte w niej prognozy są bardzo prawdopodobne…

Edward M. Lerner urodził się w 1949 roku w USA. Przez ponad trzydzieści lat był związany z amerykańskim przemysłem kosmicznym, pisał także artykuły popularnonaukowe. Od 2003 roku, po opublikowaniu powieści „Moonstruck” (wydanej w Polsce pod tytułem „Księżycowa inwazja” w
„Fantastyce Wydaniu Specjalnym” 1/2003), zaczął utrzymywać się tylko z pisania. W dorobku ma osiem książek – zbiór opowiadań i siedem powieści, w tym trzy napisane wspólnie z Larrym Nivenem. Jego opowiadanie „Obcy w raju” ukazało się w „Nowej Fantastyce” 9/2010.

"Następcy"
Edward M. Lerner
Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.