Facebook Google+ Twitter

Następcy Schumachera i Kubicy będą walczyć w Poznaniu

Już w ten weekend, 23 i 24 sierpnia, na torze w Poznaniu odbędzie się Europejski Puchar Easykart. Na odcinku kartingowym będą rywalizować zawodnicy niemal z całego kontynentu.

Na zdjęciu jeden z młodych i utalentowanych - Jan Antoszewski / Fot. Wojciech GrzesiakW najbliższy weekend do Poznania zawita Europejski Puchar Easykart. Do walki stanie 120 młodych i utalentowanych zawodników z Polski, Rosji, Węgier, Czech, Niemiec, Słowacji, Chorwacji, Anglii i Włoch. Dla polskich kartingowców jest to obowiązkowa eliminacja przed Wielkim Finałem Easykart we Włoszech. Start we włoskim finale jest przepustką do walki o mistrzostwo świata.

Młodzi kierowcy będą rywalizować w następujących klasach w ramach Easykart: 60cm3, 100cm3, 125cm3 Light oraz 125cm3 Heavy i 125cm3 Shifter. Najwięcej zawodników zobaczymy w klasie 60cm3 - będzie ich tam aż 50 oraz Easykart 100, gdzie na linii startu stanie 35 maszyn.

W sobotę 23 sierpnia odbędą się oficjalne treningi. Na wyścigi przyjdzie poczekać do niedzieli. Pierwszy start o godzinie 13:30. Więcej informacji można znaleźć na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.