Facebook Google+ Twitter

Nastroje Polaków przed Euro 2012 gorsze niż w poprzednich latach!

Według nowych badań CBOS, Polacy mniej cieszą się z Euro niż w poprzednich badaniach. Co może być powodem takiego spadku?

 / Fot. MOs810/CC 3.0Z przeprowadzanych przez CBOS badaniach z poprzednich lat wynika, że nasz entuzjazm w stosunku do EURO 2012 spada. W 2007 roku, czyli w roku przyznania przez UEFA organizacji mistrzostw Europy Polsce i Ukrainie zadowolenie wyraziło 64 proc. ankietowanych. Na przestrzeni pięciu lat entuzjazm systematycznie spadał. W 2008 roku było to 60 proc., 2011 roku wynosił 50 proc., a obecnie wynosi on 44 proc.

Połowa ankietowanych wierzy w wyjście Polski z grupy

W tegorocznym kwietniowym badaniu, ankietowani wykazali się ostrożnym optymizmem w ocenie szans naszej reprezentacji. Wśród badanych było 29 proc. pesymistów którzy opowiedzieli się za tym, że Polska reprezentacja nie wyjdzie z grupy. Prawie połowa ankietowanych (48 proc.) twierdzi, że "biało czerwonym" uda się dojść do ćwierćfinałów i dalej.

CBOS przeprowadził badanie między 12 a 18 kwietnia 2012 roku na liczącej 1018 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

jola r
  • jola r
  • 24.05.2012 00:43

gdyby rzad dotrzymał słowa ,,, pobudował autostrady , wyremontował miasta ...ludzie byli by zachwyceni...ale jest jak jest.....autostrad nie ma ....miasta nadal rozryte...pieniędzy na to nie ma ...paranoja i z czego tu się cieszyć? z tego ze znowu nas wyśmieją??????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy robi to co lubi , jedni na ryby , drudzy żyją tak jak na codziennie .?

Komentarz został ukrytyrozwiń
LUK
  • LUK
  • 18.05.2012 22:12

aGAINST mODERN fOOTBALL !!
Fuck EURO !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.