Facebook Google+ Twitter

"Nasz Dziennik" - Furtka dla lewackiej propagandy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-18 07:27

Organizacje lewicowe, feministyczne i homoseksualne przygotowały broszurę do wykorzystania na lekcjach wychowania do życia w rodzinie, która - według "Naszego Dziennika" - promuje antykoncepcję, wolne związki, homoseksualizm i swobodny dostęp do aborcji.

Gazeta zauważa, że broszura bez zgody ministerstwa edukacji może być rozsyłana do szkół, gdyż nie jest to podręcznik, a tylko materiał edukacyjny. Ministerstwo Edukacji Narodowej zdecydowało, że od września zajęcia z przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie będą obowiązkowe. Zwolnione z tego typu zajęć będą dzieci, których rodzice pisemnie zobowiążą się do podjęcia tego tematu ze swoimi pociechami.

Program zajęć zakłada obiektywne, nieukierunkowane światopoglądowo przekazywanie treści o wychowaniu do życia w rodzinie. Resort edukacji zastrzega jednak, że o ile podręczniki ściśle kontroluje, o tyle materiały edukacyjne są dobierane w poszczególnych placówkach. "Wystarczy zgoda dyrektora, żeby szkodliwe materiały były przekazywana dzieciom i młodzieży" - czytamy w "Naszym Dzienniku".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.