Facebook Google+ Twitter

"Nasz Dziennik": Najważniejsza rodzina

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-08-01 19:55

Od wielu lat nie kariera, nie pieniądz a rodzina jest największą wartością w Polsce. Problem się rodzi gdy ów rodzina jest patologiczna i cierpią dzieci. "Nasz Dziennik" atakuje TVN za to że... stacja pokazuje patologie.

Choć katolicyzm jest jeden, to sposób jego przekazywania za pomocą mediów jest różny. Z jednej strony mamy Religię TV i "Tygodnik Powszechny" a z drugiej Radio Maryja, Telewizję Trwam i "Nasz Dziennik". Jest to tak zwana "rodzina Radia Maryja". Może nie jest ona idealna bowiem zdarzają się wpadki głowy rodziny, który to mówi że żona Prezydenta RP to czarownica, czy też zbyt mocno jak na księdza ingeruje w politykę. Z drugiej strony na antenie radia odprawiane są publiczne modlitwy, transmituje się msze święte i inne ważne wydarzenia religijne. Jak każda rodzina, ma swoje wady i zalety. Tak samo rodzina Nowaków. Czasem wyjdzie z dziećmi na spacer, pomoże odrobić lekcje. Innym razem wypije dużo alkoholu, zacznie się kłócić a ofiarą jest dziecko, które musi wysłuchiwać przykrych słów taty, płaczu mamy (bądź odwrotnie). Później dorasta, ma czasem kłopoty z akceptacją, jąka się, jest samotna i naiwna. Tak zwane dorosłe dziecko alkoholików.

Są w Polsce ludzie, którzy nie akceptują alkoholizmu i go piętnują. Sądy w Polsce nawet skazują czasem na przymusowe leczenie tej choroby. Stacja TVN ostatnio wyemitowała nagranie dźwiękowe jak 7-letnia dziewczynka dzwoni na policję i zgłasza, że jej pijani rodzice się awanturują. Zapewne nie jest świadoma, że może trafić nawet do domu dziecka. Nie zmienia to jednak faktu, że stawia czoła problemowi, którego nie akceptuje.

"Nasz Dziennik" ustami specjalistów nie akceptuje postępowania TVN-u i komendanta policji, który udostępnił nagranie stacji i krytykuje i stację i policję. Według Dariusza Pogorzelskiego z TV Trwam jest to "show". Z kolei poseł Edward Siarka z PiS uważa, że takich sytuacji nie powinno się nagłaśniać. Jako wykorzystywanie dzieci uznaje to Witold Kołodziejski, przewodniczący KRRiT, który twierdzi, że należy takich emisji zabronić.

Nie oszukujmy się TVN podbija sobie w ten sposób oglądalność na co wskazuje również "Nasz Dziennik", ale polskie patologie trzeba pokazywać i piętnować bez względu na to. Chowanie sprawy pod dywan to tchórzostwo. "Nasz Dziennik" powinien pamiętać, że jeżeli rodzina ma silne podstawy to dla dobra wszystkich jej członków rozwiąże swoje problemy sama bez względu na to czy powiedzą o tym w TVN czy nie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Arabowie mają Wielkiego Szatana (USA) i Małego Szatana (Izrael). Podobnie Radio Maryja - u nich Wielki Szatan to TVN. I cokolwiek by nie zrobił TVN i tak według tego środowiska będzie to prowadziło do demoralizacji i ateizacji społeczeństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cyt.:

Nie oszukujmy się TVN podbija sobie w ten sposób oglądalność na ...patologie trzeba pokazywać i piętnować bez względu na to.

Każde doniesienie o patologii "podbija oglądalność" i malo kto urządza takie "schow" jak radio Maryja nadając rozmowy ze słuchaczami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.