Facebook Google+ Twitter

"Nasz Dziennik" - poseł Pięta czuje się zagrożony

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-26 07:35

Poseł PiS Stanisław Pięta wysłał do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku z pogróżkami otrzymywanymi od homoseksualnych aktywistów. O sprawie pisze "Nasz Dziennik".

Początkowo parlamentarzysta zamierzał sprawę zbagatelizować, ale jego niepokój wzbudziły liczne SMS-y z groźbami śmierci. Deklaruje też, że mimo wszystko nie zamierza zrezygnować ze swojego protestu przeciwko "urągającej prawdziwej sztuce" wystawie "Ars Homo Erotica" planowanej na lipiec w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Łącznie liczba SMS-ów z pogróżkami i inwektywami, które otrzymał Stanisław Pięta, gdy skrytykował pomysł zorganizowania w Muzeum Narodowym w Warszawie wystawy pod pozorem sztuki epatującej wątkami homoseksualizmu, przekracza setkę.

Stanisław Pięta uważa też, że premier Donald Tusk powinien zareagować w tej sprawie i przywołać do porządku ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego. Przekonuje, że nie można uprawiać partykularnej polityki i realizować małych partyjnych celów kosztem dobra narodowego.

Poseł Pięta zaznacza, że jeśli Platformie zależy na zdobyciu przychylności homolewicy oraz mediów głoszących roszczenia wojujących homoseksualistów, to nie ma nic przeciwko temu, żeby wspólnie z SLD o takowe poparcie się ubiegali. Natomiast nie wyraża zgody, żeby odbywało się to kosztem prestiżu i dorobku Muzeum Narodowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.