Facebook Google+ Twitter

Nasza Klasa na sprzedaż za 130 mln euro?

Amerykański blog "TechCrunch" poinformował, że największy polski serwis społecznościowy Nasza Klasa zostanie sprzedany za 130 mln euro.

TechCrunch, amerykański blog technologiczny, poinformował o sprzedaży największego polskiego serwisu społecznościowego Nasza Klasa za 130 milionów euro. W doniesieniu brak informacji, kto miałby zostać jego ewentualnym nabywcą.

Tej informacji nie potwierdza Joanna Gajewska, rzeczniczka NK, umieszczając ją w kategoriach pogłosek.

Także Dominik Kaznowski, pełnomocnik zarządu ds. marketingu i PR-u, w oficjalnym komunikacie informuje: "Obecnie spółka jest całkowicie w rękach prywatnych inwestorów, co otwiera nowe możliwości dla poszukiwania partnerów zainteresowanych długoterminowym budowaniem wartości portalu i umacnianiem pozycji NK. Nie komentujemy wycen spółki prezentowanych w mediach".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ten portal to już wartości dawno nie ma, no chyba, że wartość jako dość spory zbiór danych osobowych . Sam stał się pogłoską i tablicą reklamową. A ja im sprzedałam moje dane...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest smutna wiadomość Pani Lidio! Wolałbym ażeby Nasza Klasa była w polskich rękach - ponieważ dotyczy polskich tradycji słowiańskich. - Jeszcze więcej gier na portalu? - komu to jest potrzebne?? Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.