Facebook Google+ Twitter

Nasza Klasa przygotowuje własną aplikację na Windowsa

Na drugi kwartał tego roku portal NK.pl planuje udostępnić czytelnikom wersję "standalone" swojego serwisu. Użytkownicy będą mogli korzystać z portalu bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Zrzut ekranu programu NK.pl / Fot. materiały prasowe NK.plAplikacja standalone będzie pozwalała na przeglądanie portalu z poziomu programu instalowanego na komputerze z systemem Windows. Użytkownik będzie mógł ukryć program w zasobniku systemowym (systray), cały czas pozostając zalogowanym. - Powstanie wersji standalone jest związane z naszą strategią udostępniania nk.pl na platformach zewnętrznych. System Windows to wciąż największa z nich, pomimo wzrostu znaczenia innych, takich jak np. urządzenia mobilne - mówi Joanna Gajewska, rzecznik nk.pl.

W chwili pojawienia się nowego zdarzenia na portalu (np. nowe zdjęcie czy komentarz) internauta będzie mógł je zobaczyć w oknie aplikacji. Pierwsi użytkownicy będą mogli zainstalować NK na swoich komputerach w II kwartale tego roku - wtedy też ma zostać udostępniony program. Obecnie nowe rozwiązanie testują pracownicy portalu.

Zdaniem specjalistów korzystanie z takiej aplikacji pozwoli użytkownikom ominąć blokady nakładane na serwisy społecznościowe przez administratorów sieci np. w urzędach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

nasza klasa to pustynia tam nic nie ma zieje nudą i pustką takie jest moje zdanie powinni coś wymysleć zeby byc lepszym portalem niż fb :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
lukasbicki
  • lukasbicki
  • 22.02.2011 09:09

cy kosz ma n.k????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
BRK
  • BRK
  • 04.02.2011 18:04

Powiedziałabym, że to działanie na własną szkodę, skoro urzędnicy będę mogli w czasie godzin prac 'kraść' służbowy czas , w którym powinni nas obsługiwać i służyć petentowi.
Jest to kręcenie bicza na samego siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.