Facebook Google+ Twitter

Nasza Klasa wprowadza komunikator

Jeden z największych portali o charakterze społecznościowym, Nasza-Klasa.pl, wprowadza nowy komunikator internetowy, przypominający obecny produkt GG Network.

Nowy komunikator zostanie wprowadzony prawdopodobnie na początku listopada. "Już niebawem do rąk użytkowników Naszej-klasy oddane zostanie nowe narzędzie – komunikator internetowy. NKtalk umożliwi prowadzenie rozmów ze wszystkimi znajomymi z NK. Dzięki niemu możliwe stanie się również jeszcze ciekawsze wykorzystywanie funkcji statusów" - pisze na blogu Naszej Klasy Sylwia Dobrowolska, Specjalista ds PR.

Taka jest kolej rzeczy; najpierw przeprowadza się testy, a później wdraża nową i pewnie lepszą funkcjonalność do użytku. 31 sierpnia odbyły się pierwsze otwarte testy w Naszej Klasie. Właśnie wtedy to grupa dziennikarzy, należących do biura prasowego, przez dwie godziny testowała Śledzika. Jak zapowiada Dobrowolska teraz wszystko nieco się zmieni. Oprócz dziennikarzy do udziału w testach zostaną zaproszeni sami użytkownicy portalu. "Już dzisiaj na stronie nasza-klasa.pl/nktalk można zgłaszać chęć uczestniczenia w testach" - czytamy na blogu. Niestety spośród 13 milionów użytków tylko nieliczni dostąpią prawa testowania nowego komunikatora.

Wiadomości24.pl zapytały użytkowników o ocenę NKtalk? Wiele osób jest zawiedzionych ostatnim nowym narzędziem jakim jest "Śledzik" w nowej formie. Czy wprowadzenie nowego komunikatora pomoże Naszej Klasie zdobyć zaufanie większej liczbie użytkowników. Nasi korespondenci nie są optymistycznie nastawieni i nie chcą ujawniać swoich danych personalnych. W rozmowie z Wiadomościami24.pl mówią: -To co robi serwis Nasza Klasa jest stanowczo bez sensu. Jeśli użytkownik danego konta w Naszej Klasie chce porozmawiać z osobą obecnie wysyła mu wiadomość lub pyta o numer telefonu, maila czy GG. To chyba jest proste - mówi, chcący zachować anonimowość, użytkownik Naszej Klasy.

Biuro Prasowe Naszej Klasy milczy. Dlaczego? Gdy 19 października otrzymałem informację o wprowadzeniu nowego komunikatora na forum biura prasowego padło wiele pytań od dziennikarzy zrzeszonych przy Naszej Klasie. Nikt jednak do tej pory z osób pracujących tam nie był w stanie udzielić informacji na zadane także przez Wiadomości24.pl pytania. Jedyne wytłumaczenie jest chyba takie, że wszyscy są tak zajęci wprowadzaniem nowych technologii, że nie pamiętają o użytkownikach jakimi są tamtejsi dziennikarze.

Bliższe informacje o przebiegu testów oraz samym naborze, będziemy starali się przekazywać na bieżąco po oficjalnych komunikatach z Biura Prasowego Naszej Klasy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Troszkę spóźniony ten news. Już od kilku tygodni na forach prowadzone są dyskusje na temat NKTalk. Conieco już o nim wiadomo: początkowo będzie zamknięty na inne sieci, więc nie porozmawiamy z użytkownikami GG, Tlen, czy Gtalk. Nie będzie przypominał Gadu Gadu, bo będzie dostępny wyłącznie z poziomu przeglądarki internetowej. Ale będzie oparty o XMPP (brawo za otagowanie artykułu, szkoda, że ani słowem nie wspomniano o tym w samej treści), więc są perspektywy na współgranie z resztą świata komunikatorów. Na razie można go będzie porównywać z podobnymi funkcjami dostępnymi na Facebooku czy Gronie.
Przy tak dużej bazie użytkowników jaką ma NK, są szanse, że GG poczuje oddech konkurencji na karku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem Łukasz nie mam Facebooka;) Jedno mnie dziwi za co dostałem tą jedną gwiazdkę?? ;<

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Facebooku jest chyba coś podobnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cały Damian. Komentuje pisząc że nie komentuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zostawie to bez komentarza. Coraz gorsze funkcje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Możliwe;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rozmówca bał sie, ze NK skasuje mu konto:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.