Facebook Google+ Twitter

Nasza łukowska naszość. Tylko my, nie oni

W Łukowie wybory jeszcze się nie zakończyły, najwyraźniej widać i czuć w walce na komentarze. Sympatycy twardo stoją za swoimi kandydatami na radnego w okręgu nr 8. Mają do tego prawo. I piszą, piszą. Jednak, co piszą, musi zastanawiać!

 / Fot. Jerzy KirzyńskiTo tylko fragment dyskusji na internetowej stronie lokalnego tygodnika, niedługo po obchodach Dnia Dziadka.

Bartek do RM
Aga szkoda nafty żeby ich przekonywać. Ani tłusty ani farbowany ani ten dziadek co tu pisze nie zrozumie. No niby oni też wyborcy ale większość mieszkańców popiera młodego. Ja też!

wyborca :
Panie Bartku taki niby pan inteligentny, a taki .....Pan też będzie kiedyś dziadkiem, obyś dożył do tego dziadka. Klakiera nam nie trzeba. Nie jestem rywalem, a wyborcą(chociaż rywal też wyborca)i za tym panem, który chce się przypodobać rządzącym nie zagłosuję.

Dziadki do piachu:
W Łukowie, mieście w którym ceni się osoby starsze, emerytów na rzecz kampanii wyborczej i młodego kandydata, wyzywa się przeciwników od "dziadków". Życzymy Wam, byście mogli swoje wnuki zobaczyć i cieszyć się nimi. I niech nikt nie szydzi z Waszego wieku. Burmistrz akceptuje takie prymitywne poglądy?

Do Bartek do RM:
Jesteś z jakiejś faszystowskiej partii? Sprawę z "Dziadkiem" chcesz załatwić tak jak hitlerowcy w obozach śmierci?

A ten z nieclubną przeszłością? Co z nim? :
A ten dziadek grafoman nie kandyduje? Chyba też tam mieszka.

Babka za dziadka:
Obyś zobaczył swoje wnuki, został dziadkiem. I nikt z Twego wieku się nie wyśmiewał. Niedawno maluchy gościły u siebie w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Łukowie babcie i dziadków. I co, to były kpiny? Hucpa? Tak też dziadków traktuje burmistrz? Można śmiać się z wiary, religii, rasy, wieku?

Do nieDaruś do dziadka:
Te bluźniercze słowa o dziadku, osobach starszych wypowiesz do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, proboszcza Kurka, papieża? Urządzanie kpin z wieku to w Łukowie powód do dumy, ułatwia awans w Urzędzie Miasta? Gdzie? Podaj motywy szyderstw z "dziadka".

Do nieDaruś do dziadka:
Te bluźniercze słowa o dziadku, osobach starszych wypowiesz do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, proboszcza Kurka, papieża? Urządzanie kpin z wieku to w Łukowie powód do dumy, ułatwia awans w Urzędzie Miasta? Gdzie? Podaj motywy szyderstw z "dziadka".

Oj:
Nie ma co się denerwować, mądry człowiek by tak nie pisał. Kołtun ,zawsze będzie kołtunem czy prostakiem, nikomu nie da uszanowania. Życzę ci dobrego samopoczucia i obyś dożył do prawdziwego wieku dziadka.

NieDaruś :
Ty się nie porównuj z papieżem, prezesem czy proboszczem bo to ludzie wprawdzie starsi ale mądrzy a tyś tylko stary, głupi kiep.

Koń jaki jest każdy widzi.

W prowincjonalnym mieście obowiązkiem wiernych jest udział w niedzielnej mszy, później dołożenie przeciwnikowi politycznemu.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiPisanie paszkwili, bluźnierstw jest zapewne nakazem partyjnej przynależności. Dobrze też widziane przez „górę”.
Im chamsko, perfidniej, powalająco, tym lepiej.

Skoro rzygowiny wylewają się z otwartego domu burmistrza Łukowa, to mieszkańcom też wolno hejtować i wyładowywać się bezkarnie w sieci.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Całe szczęście, że chociaż w wiadomościach24 nie toczą się takie dyskusje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.