Facebook Google+ Twitter

Nasza-klasa: ponad 300 tys. złotych na rzecz polskiej onkologii

  • B P
  • Data dodania: 2010-03-03 20:09

W tym roku użytkownicy portalu społecznościowego Nasza-Klasa.pl mogli po raz drugi za jego pośrednictwem wesprzeć finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Akcja zbierania pieniędzy na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi ruszyła na portalu już miesiąc przed oficjalnym finałem, który miał miejsce 10 stycznia.

 / Fot. materiały prasowe NKUżytkownicy, aby wspomóc działania WOŚP, mieli do dyspozycji trzy możliwości: kupno serduszek za 2, 3, 10 i 20 złotych lub licytację okolicznościowych koszulek oraz monet o nominale 1 eurogąbki, które specjalnie z tej okazji przybrały jak najbardziej realne kształty.

Dzięki tym działaniom Nasza-Klasa zasiliła konto fundacji WOŚP o kolejne 384 tysiące złotych. Pomimo że zebrana kwota jest o prawie połowę mniejsza od ubiegłorocznej, administratorzy portalu są zadowoleni z wyniku.

- Zeszłoroczna akcja WOŚP-owa była nowością na NK i pierwszą tego typu akcją dla bardzo wielu polskich internautów. Między innymi dlatego odniosła tak ogromny sukces. Tegoroczny wynik jest również bardzo dobry, a Użytkownicy NK znacząco pomogli polskiej onkologii. W przyszłym roku współpraca z WOŚP będzie kontynuowana, zaproponujemy wtedy nowe rozwiązania - stwierdza specjalista ds PR portalu, Jan Samołyk.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze jakie rozwiązania planuje NK w związku z przyszłorocznym finałem, ponieważ jak mówi Samołyk: "Na razie jest na to zbyt wcześnie".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.