Facebook Google+ Twitter

Nasza-klasa stawia na bezpieczeństwo

"Wspólna zabawa" - pod takim hasłem, 14 października, wystartowała nowa akcja naszej-klasy.

 / Fot. Nasza-Klasa.plOd 14 października 13 milionów użytkowników jest jeszcze lepiej chronionych. Filtr rodzinny został wprowadzony automatycznie, bo pozwalał na to regulamin samego serwisu. Ochrona jest skierowana do najmłodszych użytkowników, ale zadowoleni są także dorośli.

"Głównym zadaniem filtra rodzinnego jest ochrona naszych najmłodszych użytkowników przed kontaktem z treściami niepożądanymi, takimi jak wulgaryzmy czy słowa powszechnie uznawane za obraźliwe. Narzędzie będzie stale rozwijane jako część systemu bezpieczeństwa portalu" - twierdzi Dominika Kaznowskiego, pełnomocnika zarządu ds. marketingu i PR.

Wiadomosci24.pl zwróciły się z nurtującymi pytaniami do Jana Samołyka, specjalisty ds. PR w Naszej Klasie.

Jak działa nowy filtr rodzinny?
- Aktualnie filtr rodzinny działa na zasadzie automatycznego odnotowywania internautów używających słów zabronionych (np. wulgaryzmów). Jeśli użytkownik będzie regularnie używać zabronionych słów w publicznych miejscach na portalu - dostanie ostrzeżenie. Gdy to nie da rezultatu, użytkownik nie będzie mógł pisać w miejscach publicznych na serwisie.

Kto i jak kontroluje te przewinienia?
- Nasza-klasa to portal społecznościowy, który udostępnia swoim użytkownikom narzędzia do prezentowania treści w internecie. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za teksty i zdjęcia zamieszczane oraz przetwarzane przez użytkowników. Standardowo, w trosce o bezpieczeństwo internautów, sytuację w serwisie kontrolujemy na podstawie zgłoszeń. Jeśli nasi specjaliści dostaną zgłoszenie, dane konto jest niezwłocznie i skrupulatnie sprawdzane przez specjalistów. Jeżeli profil narusza prawo, bądź zawiera treści niezgodne z zasadami współżycia społecznego, konto zostaje usunięte.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

bagno bagnem pozostanie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.