Facebook Google+ Twitter

Nasza-Klasa zachęca do głosowania w wyborach do europarlamentu

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego na stronach portalu nasza-klasa.pl prowadzi akcję informacyjną o wyborach do Parlamentu UE.

 / Fot. Anna M. KowalskaNie bądź zdziwiony, kiedy w twoim profilu na naszej klasie pojawi się informacja, że jeden z twoich znajomych dołączył do akcji Parlamentu Europejskiego. Po kliknięciu w odnośnik zostaniesz przekierowany na stronę szkoły Parlament Europejski. Tam zobaczysz osoby, które deklarują chęć udziału w wyborach (także niepełnoletnie...), przeczytasz rzeczowe wyjaśnienie, dlaczego powinieneś wziąć udział w wyborach oraz najświeższe informacje i FAQ na temat Parlamentu UE. Po kliknięciu w przycisk "Decyduj z nami" oraz potwierdzeniu, że na pewno chcesz wziąć udział w akcji, w zakładce "Twoje szkoły" pojawi się nowa- Parlament Europejski, a twoi znajomi dowiedzą się, że popierasz akcję.

Jak czytamy na stronie Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego: Głównym celem kampanii internetowej jest dotarcie do jak największej liczby internautów z informacją o dacie wyborów europejskich, które w Polsce odbędą się 7 czerwca i poinformowanie najmłodszych wyborców, czym zajmuje się Parlament Europejski, jak pracują posłowie i jakie znaczenie mają nadchodzące wybory.
Wcześniej na Naszej klasie pojawił się profil fikcyjny "Parlament Europejski", który jest niestety mało zauważalny, bo nie zaprasza znajomych. Podobne profile zamieszczono także w serwisach Facebook, MySpace i Flickr.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ za informację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.