Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29902 miejsce

Nasza-Klasa.pl. Kalendarz nową funkcją portalu społecznościowego

Od poniedziałku 25 stycznia użytkownicy portalu społecznościowego Nasza-Klasa.pl mają możliwość korzystania z kolejnej już mobilnej opcji, jaką jest kalendarz.

"Od listopada 2009 użytkownicy mogą korzystać z Okienek NK. Okienka zawierają przydatne gadżety, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Jak dotąd mogli za ich pomocą: szukać pracy (gadżet Gazeta Praca), korzystać z telewizji internetowej (IPLA), wyszukiwać nieruchomości (Oto Dom)" - mówi Jan Samołyk, Specjalista ds. PR Naszej Klasy.

Kolejnym nowym gadżetem jest kalendarz. Wielu użytkowników zdążyło już przetestować nową funkcjonalność, ponieważ jest ustawiona domyślnie od poniedziałku 25 stycznia 2010r. Okienko z nową funkcją (kalendarza) wyświetla się po lewej stronie po "aktywnych znajomych". Domyślnie wyświetla nam daty i imiona osób które w danym dni obchodzą imieniny. Jak się dowiedziałem kalendarz możemy dostosować do swoich potrzeb.

Wchodząc w menu główne portalu klikamy "Start" a następnie "Okienka". A następnie konfigurujemy okienko "Twój Kalendarz". Co możemy zmienić? - Możecie wpisać do niego imieniny konkretnego znajomego lub dowolne wydarzenie - mówi Samołyk i dodaje: - Zaznaczona data będzie wyróżniona kolorystycznie, dzięki temu na pewno o niej nie zapomnicie.

Użytkownicy o nowej funkcjonalności wypowiadają się bardzo dobrze. - Ciekawa funkcja, jedna z niewielu, którymi może się poszczycić ten serwis - mówi jedna z użytkowniczek portalu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Suuuuuper .. ;P juz nawet uwagi na to nie zwracam..:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.