Facebook Google+ Twitter

Nasze miasto w kalendarzu - konkurs fotograficzny

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-02-20 06:43

Ogłaszamy unikatowy konkurs fotograficzny! Uchwyć na zdjęciu ciekawe miejsca w Twoim mieście. Najpiękniejsze fotografie nadesłane przez czytelników będzie można podziwiać w serii wydanych przez nas kalendarzy.

 / Fot. www.naszemiasto.pl/fotografie_na_kalendarzTakiego przedsięwzięcia jeszcze nie było! Już od piątku 20 lutego 2009 r. rusza na Pomorzu niepowtarzalny konkurs fotograficzny pt. "Nasze Miasto w kalendarzu". I Ty możesz wziąć w nim udział!

Jeśli kochasz swoje miasto, wciąż odkrywasz je na nowo i dostrzegasz w nim piękno - podziel się tym z innymi. Już dziś sięgnij po aparat!
A może masz wakacyjne zdjęcia z Pomorza? Wyślij nam je!

To czy od lat fotografujesz swoje miasto, czy dopiero teraz zaczniesz to robić, nie ma znaczenia. Zdjęcie, które przyślesz na konkurs może ukazywać pejzaż, szczegół. Może to być zdjęcie reportażowe lub impresja. Technika jest dowolna. Liczy się jedynie, by fotografia była zrobiona przez Ciebie i pokazywała Twoje miasto z Pomorza.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają swoje miasto do wzięcia udziału w naszym niezwykłym konkursie. Z najciekawszych zdjęć, wyłonionych w drodze plebiscytu, stworzymy unikatowy kalendarz. Taki kalendarz zostanie wydany dla każdego miasta powiatowego w województwie pomorskim.

Zdjęcia należy nadsyłać do 1 kwietnia 2009 r. na adres mailowy: fotografia@naszemiasto.pl. W temacie maila należy wpisać: KONKURS FOTO i podać nazwę miasta, które znajduje się na zdjęciu (np. KONKURS FOTO. Gdańsk)

Do każdego zdjęcia należy dołączyć krótki opis miejsca, które znajduje się na fotografii. Zaznaczyć należy również, że dane zdjęcie przysłane jest na konkurs fotograficzny. Fotografie przesłane po terminie również zostaną dołączone do plebiscytu w trakcie jego trwania.

UWAGA! Cyfrowe zapisy zdjęć muszą mieć gęstość 300 dpi. Natomiast w przypadku zdjęć robionych aparatem cyfrowym rozdzielczość matrycy powinna mieć minimum 5 mln pikseli. Przysłane zdjęcia zostaną umieszczone na specjalnej stronie internetowej: www.naszemiasto.pl/fotografie_na_kalendarz. Tam też będzie można głosować do końca maja na najlepsze fotografie z danego miasta.

Nagrodą w konkursie będzie udział w wystawie planowanej na czerwiec 2009r., publikacja autorskiego zdjęcia w specjalnej edycji kalendarza "Nasze Miasto w fotografii". Autorzy najciekawszych zdjęć dostaną również akcesoria fotograficzne.

Szczegółowy regulamin znajduje się na naszej stronie internetowej: www.naszemiasto.pl/fotografie_na_kalendarz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 26.03.2009 19:40

Też mi bardzo szkoda :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już wiszą zdjęcia zgłoszone do konkursu. Można je komentować. Wydaje mi się , że widziałam kilka znajomych nazwisk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.03.2009 12:27

a już myślałam że to u nas:(((

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie szkoda :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielka szkoda!

Komentarz został ukrytyrozwiń

łeee, tylko pomorze? szkoda że nie cały kraj :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.