Facebook Google+ Twitter

Natalia Kukulska i Święto Świni

Firma EMI (managenent Natalii Kukulskiej) przysłała do Wiadomości24.pl oświadczenie. - W związku z doniesieniami pojawiającymi się ostatnio na łamach magazynów plotkarskich dotyczących udziału Natalii Kukulskiej w imprezie "Święto świni" postanowiliśmy zabrać głos...

Natalia Kukulska podczas występu na festiwalu muzyki polskiej PKO BP London Live, w hali Wembley Arena. / Fot. PAP/Paweł Supernak- Dziwi nas cały szum wokół tej sprawy, gdyż impreza odbywa się od wielu lat i występowali już na niej znamienici artyści z naszej i europejskiej sceny (warto wspomnieć choćby Marylę Rodowicz, Małgorzatę Ostrowską, czy Ingrid). Organizowane wydarzenie ma wieloletnią tradycję i kilkunastotysięczną publiczność. Nazwa Święto Świni ma prawo budzić różne emocje, ale ocenianie na tej podstawie jakości imprezy, uważamy za brak szacunku zarówno dla organizatorów jak i licznej publiczności, uczestniczącej w kolejnej edycji święta.

Stanowisko Natalii wobec tej sprawy jest następujące "Jednym z elementów mojej pracy jest granie otwartych koncertów plenerowych, dostarczanie rozrywki tym, którzy przyszli posłuchać muzyki i dobrze się przy tej muzyce bawić. Tak rozumiem swoją rolę podczas imprezy w Siedlc
i nie wyobrażam sobie, żebym mogła zlekceważyć publiczność z powodu obraźliwej, niesmacznej (zdecydowanie bardziej niesmacznej niż nazwa imprezy:) publikacji. "

Korzystając z uprzejmości portalu informuję wszystkich zainteresowanych faktycznym stanem rzeczy, że podczas imprezy Natalia zagra swój pełnowymiarowy koncert, stanowiący główną atrakcję wieczoru. Nie będzie brała udziału w innych, planowanych tego dnia atrakcjach charakterystycznych dla tego rodzaju imprezy plenerowej, zostawiając kwestie grillowania i zabaw organizatorom oraz publiczności. Wszystkie tego rodzaju atrakcje zostały zaplanowany o zupełnie innej porze dnia.

Dodamy jeszcze na koniec, że całe zamieszanie to po prostu wroga robota brukowca "Twoje imperium", które z racji toczącej się przeciw niemu sprawy sądowej założonej niedawno przez artystkę, stara się w szczególny sposób wpłynąć negatywnie na postrzeganie wizerunku Natalii i chce podłożyc nam przysłowiową świnię. Niestety w ten sposób tylko obraża ogromną publiczność i ośmieszają się.

Czytaj także:
Kukulska jednak wystąpi na Święcie Świni w Siedlcu
Natalia Kukulska uświetni Święto Świni

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Najlepsze wytłumaczenie na świecie: Inni też tam występowali. Wymieńmy ich nazwiska!
Co do święta świni, to powinno być ważniejsze niż święto chleba, bo w końcu wieprzowiny pochłaniamy więcej. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.