Facebook Google+ Twitter

Natalia Safronowa w śpiączce

Reprezentantka Rosji w siatkówce i zawodniczka Dynama Kijów - Natalia Safronowa, po czwartkowym treningu zemdlała i w śpiączce została przewieziona do Instytutu Sklifosowskiego w Kijowie. Lekarze stan zawodniczki określają jako ciężki.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: ME w siatkówce kobiet - Bydgoszcz 2009
ME w siatkówce kobiet - Bydgoszcz 2009

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Poprawił się stan zdrowia zawodniczki, która przy pomocy swojego męża zaczęła chodzić. Czeka ją niestety poważna operacja, ale lekarze wstrzymują się z terminem jej wykonania ze względu na dużą możliwość wystąpienia krwotoku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trwa walka o życie rosyjskiej siatkarki Natalii Safronowej (Dynamo Moskwa). Zawodniczka, która przez ponad miesiąc przebywała w śpiączce, została przewieziona do specjalistycznej kliniki neurochirurgicznej w Kolonii. Jej stan jest ciężki, ale stabilny. Safronowa straciła przytomność 3 grudnia - podczas treningu. Jak się okazało, doznała krwotoku w mózgu z powodu wrodzonej wady systemu krążenia.

aktualizacja: PAP

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kilka dni temu Safronowa straciła przytomność w czasie treningu. Odzyskała świadomość po udzieleniu jej pierwszej pomocy. Potem przetransportowano ją do znajdującego się obok hali Dynama centrum medycznego, gdzie jej stan znów się pogorszył. Od czwartku leży nieprzytomna na oddziale neurochirurgii w Instytucie Sklifosowskiego.
Stan 30-letniej siatkarki jest ciężki, ale stabilny. Lekarz Dynama Moskwa nie ma jednak dobrych informacji w jej sprawie. - Lekarze starają się obecnie znaleźć naturę schorzenia, która doprowadziła do takiego stanu zawodniczki - powiedział. Zdradził tylko, że problem związany jest z naczyniami krwionośnymi mózgu, a to nie wróży niczego dobrego.

aktualizacja: wp.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jeszcze dwa miesiące temu była pełna zdrowia... przykre :-(((. 5+ za info.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.