Facebook Google+ Twitter

Natalia Sikora w roli Janis Joplin w Teatrze IMKA

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2015-05-17 09:09

29 i 30 maja o godz. 19.00 w ramach PKO Festiwal. Polska w Imce będzie można podziwiać Natalię Sikorę w roli niezapomnianej Janis Joplin, jednej z największych gwiazd światowej sceny muzycznej lat 60.

 / Fot. plakat Trwająca zaledwie trzy lata kariera muzyczna Janis Joplin oraz nawarstwiające się problemy psychiczne związane z wrażliwością natury i uzależnieniem od narkotyków i alkoholu stały się tematem o niezwykłym potencjale dramaturgicznym.

W spektaklu wrocławskiego Teatru Capitol, który gości w IMCE w ramach PKO FESTIWAL. POLSKA W IMCE, Natalia Sikora nie tylko zaśpiewa klasyczne przeboje Janis Joplin, ale również zagra tragicznie zmarłą wokalistkę. Jej postać jest ukazana na tle epoki dzieci-kwiatów. Wśród innych bohaterów są król gitary Jimi Hendrix, aktor i wokalista Kris Kristofferson, aktor Peter Coyote, projektantka mody Linda Gravenites i wampiryczna ćpunka Peggy Caserta.
Obsada:
Natalia Sikora, Igor Obłoza, Magdalena Różańska, Mateusz Trembaczowski, Tomasz Madej, Małgorzata Fijałkowska, Patryk Pniewski oraz zespół muzyczny w składzie: Piotr Proniuk, Marek Kuczyński, Marcin Spera, Marek Popów
Scenariusz i reżyseria: Tomasz Gawron
Aranżacje i kierownictwo muzyczne: Piotr Proniuk
Scenografia, kostiumy, reżyseria świateł: Mirosław Kaczmarek
Choreografia: Małgorzata Fijałkowska
Projekcje video: Jakub Laskowski
Foto: Łukasz Giza

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.