Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29862 miejsce

Natanael Witczak to 7-letni chłopiec, któremu możez pomóc i Ty

Natanael cierpi na Niedobór Alfa1 antytrypsyny, to genetyczna choroba, która powoduje zwłóknienia i rozedmę płuc, marskość wątroby, nowotwory; trzustki, wątroby,płuc. Więcej informacji na blogu.

http://www.natanaelwitczak.bloog.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Działamy.Robimy aukcje internetowe i do wysyłanych przedmiotów dokłądam informacje o zbiórce 1%.Mam nadzieję,ze to nie jest nielegalne..Mówimy Natan ale ma na imie NATANAEL.
Plakaty też dobra sprawa,ze myśle,ze musze siezgodzic ; mała ulotka dana do reki bardziej zadziała.Dzis kolejne poroznoszę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałam o wydrukach i właśnie tak jak napisała Dorotka-zostawiać wszędzie..
Mieszkamy w różnych częściach Polaski i Świata,a to moze się udać..
Jak myslicie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=TmLGVUdG7O8 to filmik dla Natanka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Natan:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jeszce moja prośba nie zdrabniajcie imion dzieci.( Natanek, Natanelek) poprostu Natan

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żaneto.. moja rada, żebyście wydrukowały karteczki z wszystkimi danymi, porozdawały w sklepach, aptekach zakładach pracy z prośbą żeby każdemu interesantowi taką kartke podały. Dotrzesz w ten sposób do dużej ilości ludzi. J atak praktykuję i teraz już sami chcą nase dane. Po 1 zł po dość znaczące kwoty przekazywali. Wierz mi to poskutkuj. Plakatów nikt nie czyta , lecz kartką prosto do ręki każdy się zainteresuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najwięcej by mógło zrobić państwo, które zamiast pomagać bawi się w przedwojenny amerykański kapitalizm. NIe prywatyzować wszystkiego, bo przecież potrzeba pieniędzy jest wielka. Podnieść troszkę podatki. I z tych naszych wspólnych pieniędzy pomóc tym wszystkim potrzebującym. Ale politycy wolą grę kapitalistów a nam pozostawiają problemy, których nigdy wszystkich nie rozwiążemy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witajcie.Znowu jestem miło zaskoczona.Za kazdy przekazany 1 % serdecznie dziękujemy.Wiemy,że takich potrzebujących jest dużo a kazdy moze tylko jednej go osobie przekazać.Dzięki osobom ktore nam zaufały w zeszłym roku zebraliśmy prawie 4tysiace co pokryło chociaz w częsci koszt witamin i odżywek bardzo potrzebnych Natanowi i zostawiliśmy troszkę (750) na turnus aby Natan mógł chociaz na jeden pojechać.Koszt to około 3500-4200 za Natana i opiekuna.Niestety choroba jest nieuleczalna a ja tylko mogę robić wszystko co w mojej mocy by opóźnic wyniszczanie organizmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.01.2010 20:25

Jest wielu takich, którym wypadałoby pomóc, a ten procent niestety tylko jeden! Trzeba rozważnie wybrać tych, którzy potrzebują najbardziej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato,dobrze ze napisałaś!!!!!!!!!
Przekażę.;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.