Facebook Google+ Twitter

Natascha Kampusch będzie dziennikarką

19-letnia Natascha Kampusch spróbuje swoich sił jako telewizyjna moderatorka. Od lutego 2008 roku ma poprowadzić na austriackim kanale "Puls 4" swój własny program: "Natascha Kampusch - w rozmowie z..."

 / Fot. Oficjalna strona stacji Puls 4Jak podaje austriacka gazeta Krone, półtora roku po ucieczce od porywacza, 19-letnia Natascha Kampusch spróbuje swoich sił jako telewizyjna moderatorka. Od lutego 2008 roku ma poprowadzić na nowym, prywatnym austriackim kanale "Puls 4" swój własny autorski program.

- Chcę w jakiś sposób zmienić swój wizerunek - z pasywnego obiektu mediów na ten bardziej czynny obiekt zainteresowania - wyjaśniała przyszła dziennikarka.

Audycja Kampusch o roboczym tytule "Natascha Kampusch w rozmowie z..." będzie ukazywać się raz w miesiącu. Gospodyni będzie do niego zapraszała interesujące osoby. W pilotowym wydaniu programu, jak sama mówi, nie zamierza przeprowadzać tradycyjnego wywiadu, a raczej próbować pokazać gościa z innej, nieznanej dotąd strony.

Martin Blank z telewizji, w której będzie można oglądać "W rozmowie z..." zapewnił, że będzie traktował Nataschę jako suwerennego i poważnego współpracownika stacji.

Natascha Kampusch została porwana w Wiedniu, w drodze do szkoły, 2 marca 1998 roku. Jej porywacz przetrzymywał ją przez ponad osiem lat w piwnicy swego mieszkania w jednej z podwiedeńskich miejscowości. Rok temu dziewczynie udało się uciec swemu prześladowcy, który zaraz potem popełnił samobójstwo.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ciekawa historia. W sumie to logiczne co mówi. A może działanie jej pomoże? faktyczne, jak zmieni wizerunek to przestanie o sobie myśleć w kategoriach porwanej, stanie się inną osobą... Nie wiem, ale ciekawe... choć trochę faktycznie wkroczyła na niebezpieczny grunt...

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za temat.
Czy to aby nie sposób na latających za nią ciągle dziennikarzy??? latać razem z nimi ?
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że dziewczyna się pozbierała, ale dziennikarstwo - twarda szkoła życia?

Plus za newsa (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.