Facebook Google+ Twitter

Natascha Kampusch po 3 latach na wolności czuje się zagubiona

Natascha Kampusch, porwana w 1998 roku przez psychopatę i przetrzymywana przez osiem lat w piwnicy jego domu, choć odzyskała wolność 3 lata temu, nie potrafi poradzić sobie z powrotem do normalności i zachowaniem prywatności.

Niedługo, bo w styczniu 2010, w niemieckiej telewizji ARD i NDR ma być wyemitowany dokumentalny film o jej porwaniu - film z jej udziałem. Ale już teraz można usłyszeć głosy, że zrobiony on zostanie tylko dla podreperowania dziurawego budżetu Kampusch.

Natascha Kampusch została porwana jako 10-letnia dziewczynka w drodze do szkoły, 2 marca 1998 roku w Wiedniu. Porywacz, Wolfgang Priklopil, przetrzymywał ją ponad osiem lat w piwnicy swego domu. 23 sierpnia 2006 roku udało jej się uciec, korzystając z nieuwagi swojego prześladowcy. Chwilę później Priklopil popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg.

Materiał napisany na podstawie artykułów z brytyjskiej gazety The Guardian (http://www.guardian.co.uk/world/2009/aug/23/kampusch-kidnap-austria) i austriackiej Austrian News (http://www.austriantimes.at/image/9349/news/General_News/2009-10-06/17000/Kampusch_opens_doors_for_cellar_documentary_shooting)

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za zajrzenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawiść ludzka zawsze taka sama. Wszyscy już zapomnieli dawno o jej tragedii, to już nie jest modne. Za to modne stało się, że ma pieniądze i że wydaje pieniądze. Przepraszam, że już jej brakuje pieniędzy. Co jej żałujecie? Niech ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.