Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30009 miejsce

Natasza Goerke w Sopocie

Natasza Goerke, polska pisarka mieszkająca w Niemczech, przyjechała 13 maja na swój autorski wieczorek do Sopotu aż z Hamburga.

Natasza Goerke / Fot. Karol KłosLiterackie spotkanie przy kawie, piwie, tudzież lampce wina, jak na wrażliwe grono miłośników literatury przystało, odbyło się w sopockiej Spółdzielni Literackiej przy okazji rozstrzygnięcia konkursów drugiej edycji PROJEKTU KZO, organizowanego przez redakcję magazynu literackiego "Korespondencja z ojcem". Z tej też okazji promowano siedemnasty już numer sopockiego kwartalnika.

Projekt KZO to, jak czytamy na stronie internetowej projektu, cykl ogólnopolskich konkursów twórczych, których finałem jest trzydniowa sesja imprez kulturalnych odbywających się w Sopocie.

Rozmowa Tomasza Olszewskiego z Nataszą Goerke. / Fot. Karol KłosRozmowę z panią Nataszą prowadził poeta, pieśniarz, kompozytor, prezenter Polskiego Radia i dziennikarz telewizyjny Tomasz Olszewski. W tak znakomitym gronie uczestnicy wieczorku autorskiego mieli niewątpliwą przyjemność posłuchania opowieści autorki "Fraktali" o zawiłościach wrażeń związanych z odbiorem swojej twórczości w różnych językach, a także usłyszeć dwa nowe krótkie opowiadania, które pani Natasza przeczytała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.