Facebook Google+ Twitter

National Geographic Channel partnerem Bella Skyway Festival

National Geographic Channel został partnerem ósmej edycji festiwalu świateł Bella Skyway Festival, który odbędzie się w dniach 23-28 sierpnia 2016 roku w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Agenda Kulturalna.

Bella Skyway Festival organizowany jest w Toruniu od 2009 roku. Program wydarzenia opiera się na trzech filarach: nauce, sztuce i ludziach. Podczas tegorocznej edycji na zwiedzających czekać będą m.in. wyreżyserowany przez wybitnego reżysera dźwięku Bogusława Palewicza spektakl z wykorzystaniem kurtyny wodnej, muzyki i ognia, który odbędzie się na scenie plenerowej CKK Jordanki, nocne pokazy oświetlonych samolotów nad Wisłą, czy animacje wyświetlane na fasadzie Collegium Maximum. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie www.bellaskyway.pl.

W ramach współpracy od 15 sierpnia na antenie National Geographic Channel emitowane są spoty sponsorskie, z kolei billboardy sponsorskie promujące wydarzenie pojawią się na wszystkich kanałach z portfolio FOX Networks Group. Informacje o partnerstwie znajdą się w materiałach prasowych i promocyjnych, informujących o festiwalu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.