Facebook Google+ Twitter

National Geographic Channel pokaże film o katastrofie smoleńskiej

National Geographic Channel pokaże film o katastrofie smoleńskiej. Światowa prapremiera w niedzielę, 27 stycznia, o godz. 21 na National Geographic Channel.

 / Fot. Serge Serebro, Vitebsk Popular News, CC 3.0W serii paradokumentalnych rekonstrukcji przebiegów i badania przyczyn wypadków lotniczych pt. "Katastrofy w przestworzach", zaprezentowany zostanie odcinek pt. "Śmierć prezydenta", poświęcony katastrofie smoleńskiej. Światowa prapremiera będzie miała miejsce w niedzielę, 27 stycznia o godz. 21 czasu warszawskiego na National Geographic Channel, dostępnym w Polsce.

Film zapowiadany jest w lakoniczny sposób na polskiej stronie www National Geographic Channel:
Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego, w której zginęło 96 osób, wśród nich Prezydent Lech Kaczyński. Co było przyczyną tragedii?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

http://pl.shvoong.com/society-and-news/politic/2353703-%C5%9Bmier%C4%87-prezydenta/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, zaraz zostanie skomentowane jako pełen sukces wprowadzonych zmian. Jak dla mnie to jest porażka nowego systemu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Wojciech Arciszewski Pierwotnie faktycznie miało być pt. "Following orders"("Wykonując rozkazy") ale po krytyce jest ta nowa wersja i brak informacji co zawiera

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego co wcześniej wyczytałem, film ma w 100% bazować na raporcie strony rosyjskiej, czyli pomijać wszelkie ustalenia polskiej komisji Millera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.