Facebook Google+ Twitter

Naturyści nie będą mieli swej nocy

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2009-08-31 08:46

Łódzki Aquapark Fala nie zorganizuje piątej Nocy Naturystów. Wielbiciele nagości nie będą mogli, np. uprawiać zorbingu (chodzenia w dmuchanej kuli) i pozostaje im tylko wyprawa na plażę.

Otwarcie trzeciej pod względem wysokości w Polsce wodnej zjeżdżalni w aquaparku Fala, w Łodzi. Wśród hostess prezydent Łodzi - Jerzy Kropiwnicki. / Fot. PAP/Grzegorz Michałowski- Nie chcemy, aby NN stała się powodem kolejnego skandalu - mówi Ewa Kochanowska, rzecznik aquaparku. - Jeżeli naturyści zorganizują się we własnym gronie i zechcą wynająć Falę, to chętnie odpłatnie wypożyczymy obiekt. Zrobimy to również, gdy zgłosi się np. prywatna firma, która zechce zorganizować kolejną NN.

Na Fali odbyły się cztery Noce Naturystów. Każda trwała około 5 godzin i odbywała się z soboty na niedzielę. Po ostatniej (w kwietniu br.) polityk z Ligi Polskich Rodzin złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa: chodziło o demoralizację nieletnich (w imprezie uczestniczyły dzieci). Sprawę jednak umorzono. Na wieść o wczorajszej decyzji dyrekcji Fali naturyści nie kryją żalu.

- To, jak widać, decyzja polityczna, prezydent Kropiwnicki boi się zamieszania. Tymczasem Fala już w latach 80. była nam przyjazna - mówi zdenerwowany Piotr, naturysta z Łodzi. - Impreza gromadziła za każdym razem ok. 300 osób z całej Polski, a ostatnio nawet gości z zagranicy. Obiekt na tym sporo zarabiał.

- Nawet jeśli wynajmiemy Falę na Noc Naturystów zewnętrznej firmie i tak wyjdziemy na swoje - dodaje Ewa Kochanowska. - Odwiedza nas coraz więcej klientów, więc aspekt finansowy nie ma w tym przypadku znaczenia.

(aga)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.