Facebook Google+ Twitter

"Nauczmy się pomagać!" - nowy projekt Fundacji Ekspert-Kujawy

"Nauczmy się pomagać!" to nowy projekt Fundacji Ekspert-Kujawy z Inowrocławia, który ma na celu wzmocnienie organizacji pozarządowych z terenu Kujaw i Pałuk, zajmujących się problematyką wykluczenia społecznego.

Logo Fundacji. / Fot. Strona Fundacji Ekspert- KujawyProjekt ten skierowany jest do pracowników organizacji pozarządowych, wolontariuszy, przyszłych współpracowników organizacji pozarządowych oraz studentów kierunków humanistycznych i społecznych takich jak: resocjalizacja, socjologia, psychologia i pedagogika.

Projekt adresowany jest do zainteresowanych mieszkańców powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego, żnińskiego, aleksandrowskiego, radziejowskiego.

Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu realizuje kolejny projekt społeczny, którego celem jest wzmocnienie organizacji pozarządowych z terenu Kujaw i Pałuk, zajmujących się problematyką wykluczenia społecznego w informacje oraz kapitał ludzki w zakresie: zaktywizowana oraz przygotowania organizacji do pozyskiwania znaczących środków na ich działalność statutową jak i podniesienia efektywności zarządzania organizacjami przez szkolenia i doradztwo, poprawę efektywności pracy osób pracujących z osobami wykluczonymi społecznie oraz nawiązanie współpracy z organizacjami pozarządowymi.

W programie projektu przewidziano szkolenia z zakresu: tworzenia projektów, partnerstwa w organizacjach pozarządowych, zarządzania projektem, ewaluacji projektu, aktualizacji stron internetowych, zajęć warsztatowych dla pracujących z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, wyjazdów studyjnych.

Projekt ten jest bardzo interesującą propozycją dla wszystkich tych, którzy oprócz serca dla ludzi wykluczonych społecznie chcieliby posiadać wiedzę z zakresu podstaw działania takich organizacji oraz chcieliby posiadać praktyczną wiedzę i umiejętności jak zdobywać fundusze nie tylko unijne na działanie i pomoc tym którzy sami sobie poradzić nie potrafią.

***
Trwa nabór na pierwszy cykl szkoleń zawartych w projekcie. Zakończy się on w październiku, kiedy rozpoczną się zajęcia szkoleniowe.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach VII Priorytetu Narodowej Strategii Spójności Kapitał Ludzki, działanie 7.2 „Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej”, poddziałanie 7.2.1.” Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” realizowany pod nadzorem
Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu.

Zainteresowani udziałem w projektach Fundacji Ekspert- Kujawy mogą się zgłaszać pod numer:
(0-52) 357 62 15 lub mailowo: fundacja@ekspert-kujawy.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.