Facebook Google+ Twitter

Nauczycielu, wstąp do Kamienicy

Warszawski teatr "Kamienica" zaprasza 19 marca na "Wieczór autorski Emiliana Kamińskiego". Tym razem spektakl dedykowany jest nauczycielom, którzy wezmą też udział w warsztatach komunikacji.

Zaproszenie Klubu Nauczyciela na monodram Emiliana Kamińskiego i warsztaty języka polskiego 19.03.2009, Teatr Kamienica godz. 19 / Fot. NAU SAKierując się przekonaniem, że nieoceniona rola, jaką odgrywają nauczyciele w życiu całego społeczeństwa,
nie zawsze spotyka się z należytym uznaniem i nagrodą za swoją ciężką pracę, Klub Nauczyciela, działający przy Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej SA, postanowił zaprosić pracowników oświaty do udziału w niecodziennym wydarzeniu teatralnym pt. „Wieczór autorski Emiliana Kamińskiego” oraz do uczestnictwa w odbywających się po nim warsztatach.

Wiedząc, jak ważną rolę w pracy nauczyciela odgrywa właściwa komunikacja, inicjatorzy spotkania proponują warsztaty, prowadzone przez samego Emiliana Kamińskiego. Przedstawi on różne sposoby poprawnego wykorzystania języka polskiego w mowie w taki sposób, aby nawiązać skuteczną i efektywną komunikację z uczniami, którzy nie zawsze porozumiewają się tym samym językiem, co ich nauczyciele.

Bilety dla członków Klubu Nauczyciela w specjalnej cenie 25 zł/os. do nabycia w biurze Agencji Blue Point PR – Uniwersytet Warszawski przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 lok. 102
Rezerwacja drogą mailową: biuro@agencjabluepoint.pl lub pod nr tel: +48 513 18 77 09

"Wieczór autorski Emiliana Kamińskiego"
19 marca 2009 r. , godz. 19.00
Teatr "Kamienica", ul. Solidarności 93, Warszawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chętnie bym wstąpił, jednak za daleko mieszkam,niestety. Brawo dla Emiliana Kamińskiego i + dla Autorki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.