Facebook Google+ Twitter

Nauka niemieckiego na wakacjach i przez internet

Instytut Austriacki organizuje w Małopolsce nowy innow@cyjny kurs języka niemieckiego z myślą o osobach, które chcą kontynuować naukę.

fot. stock.xchng W ramach nowego projektu w Andrychowie, Oświęcimiu, Suchej Beskidzkiej, Trzebini, Myślenicach i Olkuszu zostaną zorganizowane trzy poziomy kursu, po którym kursanci przystąpią do egzaminu Deutsch für Beruf. Kurs kontynuacyjny będzie nosił nazwę „Kurs języka niemieckiego innow@cyjne”, ponieważ 60 godzin lekcyjnych będzie można odbyć w dowolnym czasie w domu lub w pracy, przy pomocy komputera oraz zadań grupowych rozwiązywanych przez Internet pod nadzorem lektora dostępnego on-line. Kolejne 120 godzin odbędzie się w wybranych miejscowościach w sposób tradycyjny poprzez spotkanie z lektorem. Uczestnicy zobowiązani są do wniesienia jedynie 10% ceny kursu. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego i z Budżetu Państwa.
Kursy odbywać się będą w czwartki po południu. Szczegółowych informacji można zasięgnąć na stronie internetowej Instytutu Austriackiego.

W Instytucie Austriackim w Krakowie zakończyły się niedawno kursy języka niemieckiego, współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego i z Budżetu Państwa. Uczestnicy dwanastu grup z 6 powiatów województwa małopolskiego pozytywnie zdali egzamin i uzyskali Austriacki Dyplom Językowy Zertifikat Deutsch, potwierdzający znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się we wszystkich ważnych sytuacjach życia codziennego, który stanowi atut u potencjalnego pracodawcy.
Adresatami kursu były osoby dorosłe, pracujące i mieszkające na terenie województwa małopolskiego, same chcące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bardzo dobry pomysł:) Muszę dokładniej zorientować się w temacie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

świetny pomysł-bardzo mi się podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.