Facebook Google+ Twitter

Nawiedzony poseł Rzeczypospolitej

Według pana posła "zinstytucjonalizowana ateizacja", polega na likwidacji nauczania religii w szkołach, oraz zakazie udziału księży w uroczystościach świeckich. A jak wygląda "zinstytucjonalizowana klerykalizacja" polskiego społeczeństwa?

Poseł Rzeczypospolitej Artur Górski krzyczy; "Nie damy się zepchnąć ateistom do podziemia", i tym sposobem musi (tak sam twierdzi) walczyć z nietolerancją. Pan poseł Górski, to ten wychowanek Akcji Katolickiej, członek PiS, doktor nauk humanistycznych Akademii Teologii Katolickiej, prezes Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego, który był jednym z inicjatorów uchwały sejmowej starających się o intronizację Chrystusa Króla Polski. Zasługi tego posła są bardzo znane, więc nic dziwnego, że tym razem musi walczyć z nietolerancją.


Poseł Górski walcząc z nietolerancją, nowo wybranego prezydenta USA nazwał "czarnym mesjaszem nowej lewicy" i tym sposobem stwierdził, że jego miłość bliźniego nie dotyczy czarnych. W zupełności się z tym zgadzam, ponieważ czarnych ci u nas dostatek, z tym, że ja nie myślę o tych moich bliźnich o czarnym kolorze skóry. A przecież Barack Obama też jest chrześcijaninem, lecz według posła Górskiego "tym gorszym", bo tylko protestantem. "To koniec cywilizacji białego człowieka" grzmiał ten trybun jakoś zapominając, że w USA to protestanci stanowią zdecydowaną, bo ponad 60 procentową większość społeczeństwa. Tak nie lubiani przez posła czarni, stanowią ponad 50 procent wiernych w USA. Ci czarni protestanci w USA dwukrotnie przewyższają liczbę ludności w Polsce i jakoś cywilizacja czarnego człowieka nie prowadzi tam do katastrofy. Co innego u nas, ponieważ tutaj cywilizacja czarnych pomału doprowadzi nas do kompletnej klęski.


Poseł Górski twierdzi, że katolicy "muszą otwarcie i wytrwale zabiegać o swoje racje i swoje prawa", ponieważ jest zakaz udziału księży w uroczystościach świeckich. Dlaczego katolikom, a właściwie to kapłanom, tak bardzo zależy, aby brać udział w uroczystościach świeckich? Dlaczego katolicy w ramach wdzięczności nie doprowadzą do tego, że i ateiści będą mogli brać udział w uroczystościach religijnych i to na takich samych prawach? Takie same prawa znaczą, że ateiści będą mogli przedstawiać swoje racje w czasie uroczystości kościelnych?


Tego chcą kapłani? Jeżeli o taka tolerancję walczy poseł Górski to ja się z całych sił przyłączę? Tylko, że polscy hierarchowie postępują w myśl zasady:, "Co twoje to i moje - lecz co moje to nie rusz".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Panie Leszku.
Właśnie jest tak jak Pan pisze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wiesławie.
Właśnie tak jest jak Pan pisze.Duchowieństwo, za wszelka cenę ukrywało wszelkie prawdy przed pospólstwem.Trzymali ich w ciemnocie, tylko i wyłącznie z przy ziemskich LUDZKICH powodów.Dla swej pychy, swego bogacenia się kosztem uczciwych, często ich nieświadomych wyznawców.
Co to za BÓG skoro stworzył człowieka na swoje podobieństwo?
Człowiek jest istotą myśląca i zadaje sobie takie pytania;To Bóg jest dobry czy zły?Skoro jest doskonały to dlaczego na swoje podobieństwo nas stworzył, nas ludzi stworzył i to nie doskonałych?
Czy to jest kwadratura koła?Nie!Tak nam wmawiają duchowni a mieniący się tym,że wszystko wiedzą, że są równi BOGU.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wiesławie!
Prawdopodobnie wszyscy znamy "Schemat stworzenia świata" podany nam w Biblii. Dziwny to Bóg który stworzenie Wszechświata podawał z poziomu ziemi. Czy Bób Ojciec - Stwórca świata nie wiedział ze słońce to tylko jedna z gwiazd? Nie wiedział że tworząc Ziemię puścił ją w obieg dookoła Słońca?
To nie Bóg lecz człowiek z tamtym poziomem wiedzy pisał tą Biblię i to na określone zapotrzebowanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uważam ,że bardzo ludzi jest tak po prosu zastraszana i boi się wyartykułować swoje bolączki.To jest zastraszanie w nowoczesny sposób przez ta Świętą Inkwizycje XXI wieku.Na tym portalu gdy się pisze wyraziście, prawdziwie, to się go zastrasza:jeśli będziesz pisał prawdę albo obnażał kłamstwa, to cię wyrzucimy z tego portalu, to ciebie ZBANUJEMY .To zastraszanie jest wszech obecne, niestety!
NIE MOŻE BYĆ TAK by prawa zawarte w polskiej Konstytucji były bezczelne łamane.Uważam, że POLSKA RACJA STANU wymaga aby zerwać bezzwłocznie ten układ zwany KONKORDATEM .Ja w tej Polsce czuję się dyskryminowany, chociaz z definicji jestem katolikiem. Jestem ochrzczony, przystępowałem do pierwszej komunii, przystępowałem do spowiedź , odbywałem pokuty i w dalszym ciągu przystępowałem do komunii świętej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Leszku!
Święta racja!Ci katolicy(przez Pana nieprzywalani) chętnie by znowu nas wszystkich mordowali.Chętnie by dalej skrywali prawdę o wszechświecie albo ta przyziemną o anatomii ludzkiego ciała. Chętnie by nas wpierw straszyli(zresztą to już robią ) ogniem piekielnym i w tym czasie palili nas na stosie.Oczywiście w imię wiary.
Pytam się czyjej wiary?Morderców?Jak mówimy o tych, którzy zamęczyli bardzo wielu ludzi tylko i wyłacznie za to ;Ziemia nie jest wyjątkiem we wszechświecie, to Ziemia krąży wokół Słońca etc itd.Mogę pisać o tych haniebnych dla ludzkości czynach, zbrodniach w imię Boga ale przez morderców zwanych duchownymi.Myślę i piszę o tych co skazywali ludzi na śmierć ,a zwiac się Świętą Inkwizycją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wiesławie!
Może to nie prawa Świętej Inkwizycji, lecz do krzyżowania ludzi już przystąpiono. Co roku w każdym prawie mieście i większej wiosce, odprawia się Misteria Męki Pańskiej. Już są skargi że jakoś nierealistycznie to wygląda, krew jest jakaś sztuczna, ból tylko udawany, cierpienia nie widać, tragedii nie słuchać itd. Należy więc przystąpić NATYCHMIAST do krzyżowania łotrów, a kto na to lepiej się nadaje niż ateiści?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.01.2013 11:22

Dziękuję, a tekst podbiłem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu!
Tekst powstał na podstawie tej rozmowy której link dołączam
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/posel-pis-nie-damy-zepchnac-sie-ateistom-do-podzie,1,5398341,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.01.2013 10:57

Ciekawy tekst, gdzie Pan znalazł najnowsze wypowiedzi posła Górskiego? Stacje telewizyjne raczej nie zapraszają go, bo on nie ma nic ciekawego do powiedzenia na tematy polityczne, zajmuje się tylko rasizmem, homofobią i intronizacją Chrystusa na króla Polski, za to mu płacimy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju - na szczęście istnieje jeszcze "Wilczy Szaniec" i post komunistyczne schrony przeciwatomowe - tam nieszczęsne niedobitki prawdziwych katolików znajdą schronienie i tam nastąpi koniec "cywilizacji posła Górskiego".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.